פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

האישה מתה, הכלב שמר שבועיים על גופתה

הכלב "שוקי" היה חברה היחיד של שושנה שואף (63), אישה ערירית מרמת אביב. כשנפטרה בביתה, נשאר הכלב הנאמן ליד הגופה ונבח - עד שהשכנים הזעיקו את המשטרה. עכשיו הוא מחפש בית

הכלב הוא לא רק ידידו הטוב של האדם, לפעמים הוא גם חברו היחיד. כך לפחות הוכיח "שוקי", כלב טרייר מעורב כבן 6 מרמת אביב. מאז נפטרה האישה הערירית שגידלה אותו בדירתה לפני כשבועיים, נשאר "שוקי" לשבת ולשמור על גופתה ונבח לעזרה.

בתחילת השבוע, אחרי שהצחנה שהחלה לעלות מהדירה ונביחות הכלב החלו להטריד אותם - הזעיקו השכנים את המשטרה לדירתה של האישה, שושנה שואף (36). שוטרי מרחב ירקון פרצו לדירה ומצאו בה את האישה ללא רוח חיים.

אף שהשכנים התעקשו שהכלב אמור להיות בתוך הבית - הוא כנראה הסתתר בדירה, ולכן השכנים לא הצליחו למצוא אותו. רק לאחר שנילקחה הגופה והדירה נאטמה, החלו להישמע שוב נביחות מתוכה. מאז ניסתה המשטרה לברר אם למנוחה היו קרובים, אך לשווא. השכנות ידעו לספר גם שהאישה אהבה לדבר אל "שוקי" ולספר לו סיפורים על המידשאה מול הבית.

אתמול שבו השוטרים אל הדירה, יחד עם האפוטרופוס לנכסי נפקדים שבמשרד המשפטים, כדי לנבור בניירות ובתמונות שבאלבומים, במטרה לאתר קרובים או יורשים. בדירה הם מצאו את "שוקי", כחוש ורעב. איך הוא החזיק מעמד? ההערכה היא, שהוא התקיים משאריות מזון שמצא בזבל. השוטרים סיפרו, שהכלב גמע ליטר מים וטרף קופסת קוטג' שלמה שנתנו לו.

ניידת של "תנו לחיות לחיות" הוזעקה לדירה כדי לקחת את "שוקי", לטפל בו ולמצוא לו בית חדש.

"הוא אמנם היה רעב, אך מצבו הרפואי סביר", סיפר אריאל גוניק, שאסף את הכלב. "כשהגעתי לדירה הורדתי את "שוקי" למטה, הוא עשה את צרכיו - ומייד מיהר לחזור אל הדירה כדי להמשיך ולשמור עליה. עכשיו ניקח אותו לכלבייה וננסה למצוא לו בית חדש".


 

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »