פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

5 דברים שחובה לעשות לפני שאתם מכניסים הביתה גור חתולים

| מאת מערכת Petnet

גור חתולים הוא ממש גוש אושר קטן וחמוד. אפשר כל היום רק ללטף ולשחק איתו מרוב שהוא חמוד. אך אל תשכחו שמדובר ביצור שברירי ועדין, שזקוק לטיפול מיוחד בחודשים הראשונים לחייו. כך כדאי להתכונן לבואו

 

להכניס הביתה חתלתול קטן זה תמיד מרגש – בין אם אתם מאמצים אותו או שהחתולה שלכם עומדת להמליט. בדומה לתינוק, גם גור חתולים דורש טיפול מיוחד וכדאי להתכונן לקראתו:

 

1.    הכינו רשימה עם כל מה שצריך

אוכל, צעצועים, מקום לינה, כלי אוכל, ארגז צרכים וכדומה. גור חתולים אוהב מאוד לשחק וכדאי שיהיו לכם הרבה צעצועים מוכנים עבורו. לא חייבים לקנות צעצועים יקרים, אפילו שרוך יכול להיות משחק מצוין עבור חתולים. 

 

2.    בררו בדיוק איזה אוכל מתאים לו

במידה והחתול מאומץ ניתן לשאול את הבעלים הקודמים איזה מזון נתן לו וכדאי להמשיך עם אותו הסוג. אם אתם משנים את סוג המזון עשו זאת בהדרגה. אפשר תמיד להתייעץ עם וטרינר בהתאם לסוג החתול. כמו כן, הכינו לו את הכלים המתאימים ושהבטיחו שהם נגישים לחתלתול הקטן ובטיחותיים.

 

גור חתולים

 

3.    ודאו שהבית שלכם בטיחותי

גור חתולים מצריך מרחב רב בבית כדי שיוכל להתרוצץ ולשחק. הכינו עבורו מקום פנוי ממכשולים שבו הוא יוכל להתרוצץ בבטחה, ובנוסף, ספקו לו דברים שיכול לטפס עליהם מבלי שיהוו בעיה. כמו כן, הוא זקוק למקום שקט משלו. אם לקחתם את הגור מאדם אחר, שאלו אותו אם יש חפצים שהחתול אוהב, כגון שמיכה שישן בה, ובקשו לקחת אותם איתכם, בכדי שיהיו לו משהו מוכר במקום החדש. אם יש לכם בבית או בחצר צמחים, ודאו שאינם רעילים עבור החתול. יש צמחים שונים שהחתולים רגישים אליהם.

 

4.    בדקו את המצב הבריאותי של החתול

במידה והחתולה שלכם המליטה חתלתולים חמודים, כדאי שווטרינר יבדוק אותה ואת הגורים כדי לוודא שהכל בסדר. אם אימצתם את גור החתולים בקשו מהבעלים את המידע הרפואי עליו ועל אמו, ו/או את שם הווטרינר שטיפל בה. בדקו את מצבו הבריאותי של הגור לפני שאתם מביאים אותו הביתה.

 

5.    הכינו את בני המשפחה לבואו של הגור

אם יש לכם ילדים קטנים הכינו אותם לבואו של הגור, ולרגישות שיש בטיפול בו, עד שיגדל ויהיה נגיש יותר עבורם. הסבירו להם כיצד לטפל בו ואיך לגעת בו כדי לא להפחיד או לעצבן אותו.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »