פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

כיצד תמצית קריסטלים מרפאה בעלי חיים

ריפוי אנרגטי לחיות מחמד משלב את אנרגיות הרייקי, שאלה אנרגיות אוניברסאליות עם אנרגיות קריסטלים, אם מדובר באבן עצמה, או בתמצית שלה.

כיצד תמצית קריסטלים מרפאה בעלי חיים


כפי שהרייקי עובד עם אנשים, כך הוא עובד (מהר יותר) עם חיות מחמד. כפי שתמציות הקריסטלים עובדות עם אנשים, כך הן עובדות (מהר יותר) עם חיות מחמד.

תמציות הקריסטלים הן תמציות נוזליות אשר מוכנות בדרך כזו שאנרגיית הקריסטלים או "כוח החיים" נשארים בתוך הנוזל. הן הוליסטיות ומטפלות בכל בעל החיים – נפשית, פיזית, רגשית, ורוחנית ולא מטפלות רק בסימפטומים של המחלה או האירוע. הן מטפלות במצבים עמוקים יותר של בעל החיים, מעוררות ומעודדות את הגוף לרפא את עצמו. במקום לתקוף את המחלה, ההשפעה של התמציות היא להרים את הרטט האנרגטי של ההוויה כולה, להפוך את תכונות שליליות לחיוביות ובתהליך מתמשך לעודד את הפוטנציאל האישי של הגוף לרפא את עצמו.

התמציות מחזירות את בעל החיים לאיזון אנרגטי והרמוניה ומאפשרות לו להיות שלם: פיסית, נפשית, רגשית ורוחנית. הן עדינות במיוחד ויעילות מאד, כמו תרופה הומאופטית, הן נותנות את ה"דחיפה" המתאימה לגוף כדי לזכור כיצד הוא יכול לרפא את עצמו. הרבה פעמים המחלה היא תוצאה של מצב נפשי רגשי, המתבטאת בגוף ותמצית הקריסטלים חודרת בצורה נעימה ולא מורגשת לגוף ומטפלת בשורש הבעיה.

שילוב של רייקי עם תמציות קריסטלים, אינו מזיק בכלל, עדין ומרגיע ואף מאפשר ריפוי מהיר יותר של הגוף.

אולי יעניין אותך:

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »