פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

אפקט הספוג בבעלי חיים

בעלי חיים רגישים מאד לכל מה שסובב אותם. האינסטינקטים שלהם ערים מאד והם מגיבים לכל המתרחש סביבם. כאשר בעלי חיים גדלים עם בני אדם, הם חשופים ללא מעט רגשות ואנרגיות שליליים.

אפקט הספוג בבעלי חיים

לדוגמא, כלב שגדל עם בני משפחתו בבית ואחד מההורים מגיע עצבני מהעבודה וכועס, הכלב מתרגם את הכעס אליו וסופג את אנרגיות הרגש כעס, שנחשב לרגש שלילי אל גופו. הילד חוזר עצוב מבית הספר ואינו רוצה ללטף את הכלב באותו רגע, הכלב סופג את אנרגיות העצב אל גופו. וכאן ניתנות שתי דוגמאות פשוטות בלבד. אבל כמה פעמים ביום אנחנו מתעצבנים, כועסים, עצובים, שמחים, צוחקים? כמה פעמים בשבוע, בחודש, בשנה?

כשאתה שמח, בעל החיים שאיתך, שמח איתך. כשאתה עצוב/עצבני/כועס בעל החיים סופג את האנרגיות השליליות אליו, ולא בגלל שזה מה שהוא רוצה, אלא בגלל רגישותו הגבוהה לאנרגיות שמצויות סביבו. אותו דבר, ואף עוצמתי יותר, קורה לבעל חיים שמתעללים בו והוא מאבד את האמון שלו בבני אדם, כי אלה נהגו רק לפגוע, להכאיב, להזיק.

למצב שכזה, קוראים "אפקט הספוג" – Sponge effect ואז בעל החיים יכול להתנהג בהתאם:
עצבנות, חוסר שקט, חוסר ביטחון, חשש, פחד, הסתגרות, קושי להיות עם בני אדם, במילים אחרות אנחנו יכולים לקרוא לכך "בעיות התנהגות".

ל"אפקט הספוג" יש טיפול באמצעות רייקי ואבני מרפא מהסוג "טורמלין שחור". טורמלין זו אבן הגנה מעולה, מצוינת להגנה מאנרגיות שליליות ובנוסף, היא מסייעת באיזון אלקטרומגנטי של הגוף, מעוררת את כל מרכזי האנרגיה (הצ'אקרות), מרגיעה ומסייעת במקרים של לחץ, מחזקת את הלב פיזית ורגשית.

היתרון בטיפול אנרגטי במצבים של אפקט הספוג, הוא בכך שהוא מטפל בשורש הבעיה ומעלים אותה באופן מוחלט. בעל החיים, חוזר להיות הוא עצמו במלוא מובן המילה והכי חשוב, חוזר להיות מאושר. כשבעל החיים מאושר, גם הבעלים שאוהבים אותו, מאושרים.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »