פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

דייר חדש במשפחת קופי המקוק

פליקס, הזכר במשפחת קופי מקוק זנב החזיר התיישב יום אחד ולא קם עוד. הוא היה מבוגר וסחב רגליים כבר תקופה אבל ההתדרדרות הייתה פתאומית וכעבור כמה שעות הוא נשכב ולבו נדם.

דייר חדש במשפחת קופי המקוק

הנקבות היו מופתעות ומאוד כעסו שהוצאנו אותו אל מחוץ לחצר אך מה לעשות-פתחנו בחיפושים נמרצים אחרי יורש שנמצא בפארק הקופים בבן שמן ונושא את השם אודי חמודי
אודי הוא זכר בוגר פליט של ניסויים (המקוק זנב חזיר הוא לצערו קוף שמשתתף בעריכת ניסויים) ולאחר שיצא לפנסיה משם הגיע אל פארק הקופים ועכשיו הוא אצלנו.אודי מסורס - לא שאנחנו מחפשים ריבוי בחצר הזו ואוהב מאוד אנשים.
הוא יתפוס כל יש שתוגש אליו לא בשביל לנשוך אלא בשביל שיחבקו אותו... הוא גם חסר את הניבים האימתניים האופיינים לזכרים של מקוקי זנב החזיר –אבל, הוא זכר, הוא היה שם בודד ולנו יש חבורת נקבות שמחפשות מנהיג ומוביל –הוא הגיע ביום ה.
בינתיים הוא בתא הלילה, אנחנו עורכים חיבור בהדרגה ותחת השגחה כי תתכן אלימות. הם קודם כל יתראו מספר ימים דרך סורג ואז רק תחת תהיינה יציאות מתחלפות לחצר ורק אז תחת השגחת המטפלת ייערך חיבור למספר שעות אז גם ללילה.
מקוק זנב חזיר הוא קוף שוכן קרקע, המכונה "זנב חזיר" בשל זנבו המקופל מעלה. כדי להסתגל לסביבה נאלצו המקוקים לעבור למבנה חברתי של תוקפנות במקום סתגלנות. בראש הקבוצה שליט יחיד, ומדרג ברור, היעיל בהתגוננות נגד טורפים. עם מות המנהיג תיתכן אנרכיה זמנית.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »