פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

חורף בגן החיות

הנה זה הגיע ובמלא העוצמה, מה עושים בגן החיות בחורף?מכיוון שבעלי החיים מגיעים ממקומות שונים ועם אקלים מוצא שונה, אנו חייבים להתאים לכל בעל חיים את סביבת החיים הכמה שיותר טבעית.

חורף בגן החיות

הטמפרטורה ירדה בבת אחת ובמיוחד בלילה קר והרוח הזו עשויים כולם לגרום סטרס והסטרס גורם לירידה במערכת החיסונית והופה, הינה יש לנו נזלת וחוליים אחרים.
אנו נערכנו מבעוד מועד למרות שהיה חמים ונעים כבר מספטמבר.
אנו עורכים בדיקות תקינות לכל נורות החימום, משטחי החימום הריצפתיים, הרדיאטורים והתנורים בכל התצוגות.
בנוסף בנוהל הסגירה שלנו כל תצוגות הזוחלים נבדקות היטב, לוודא שיוני הפיתון לא יצא להתחמם לו בשמש הנעימה ועם רדת הלילה והשמש פשוט שכח לחזור למאורתו החמימה ונתקע בחוץ. כשזה קורה וזה קורה (המוח לא גדול שם) –זו סכנת חיים עבורו. ואנחנו מכניסים אותם פנימה לתאים המחוממים שלהם והם יישארו שם סגורים עד אשר תגיח השמש.
כל העצים בגן עברו גיזום אופנתי מקצועי. נפילת גזעים עשויה לסכן את החיות, עשויה להפיל גדר של מכלאה ולגרום לחיות לצאת החוצה
האליגטורים גם כן נכנסו לנוהל חורף. הם מפסיקים אט אט לאכול כבר מאוקטובר ועכשיו במשך כחצי שנה לא יאכלו (מבחירה) דבר-לא לדאוג הם מלאו מצברים במשך הקיץ ולא יזיק להם להרזות קצת. בתקופת החורף אנו מזרימים אופן קבוע מעט מים לתצוגה. מים זורמים אינם קופאים וטמפרטורת המים כזו שמאפשרת להם לעבור את החורף בשלום.
כמובן גם הקופים-שמין הסתם חוכמתם עולה עשרות מונים על כל זוחל בר דעת גם כן מגיעים מארצות חמות וגם אצלם אנו כבר עכשיו מתחילים לחמם בלילה-שוב הקור לא כ"כ מסוכן כמו עונות המעבר המביאות עימן מחלות והגוף יותר חשוף.
טיפ לכל מגדלי הזוחלים בבית למיניהם – שימו לב להדליק כבר עכשיו את מתקני החימום לחורף ואל תתנו לטמפרטורה הנוחה להטעות-זו התקופה הקריטית בשנה למחלות עונות מעבר.
כלבים וחתולים פחות רגישים לשינויי טמפרטורות, בחורף יש לדאוג גם להם ולוודא שהמלונות יבשות ומבודדות ושהתנורים בבית בטוחים לשימוש בחברת בעלי פרווה חמודים

   

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »