פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

אזהרות מיוחדות לחג החנוכה

חג החנוכה נחשב בדרך כלל לחג שאינו מסוכן לחיות המחמד שלנו - אין בו זיקוקים מפחידים כמו ביום העצמאות או ל'ג-בעומר , אין בו מדורות בחוץ המשאירות גחלים לוחשות, ואין קרשים עם מסמרים חלודים כמו בסוכות.

אזהרות מיוחדות לחג החנוכה


אבל יש לחג היפה הזה את המוקשים שלו :

 

  • הסופגניה מלכת החנוכה - היא עגלגלה ושמנמנה ומאוד טעימה. גם הכלבים חושבים כך. קערת הסופגניות העומדת על השולחן הנמוך למען הילדים החוגגים, עלולה להיות פיתוי שהכלב לא יכול לעמוד בו אלא רק לבלוס אותו.
     
  • כמו שקרה לי עם כלבתי שנופי שניצלה רגע של בדידות בחדר כדי לעשות בדיקה וטרינרית יסודית לכל סופגניה וסופגניה. אמנם רפי גינת היה יכול להיות גאה בה על ההתמדה במשימה והבדיקה היסודית , אבל זה כמעט הסתיים בכך שעבור הכלבה שנופי זה היה חג החנוקה.

 

  • הנרות הללו קודש הם ואסור לגעת או להשתמש בהם אבל החתולה לפעמים חושבת שכדאי להתחכך בהם , אם פרוותה ארוכה ויפה היא עלולה לחוות את חג החרוכה.
  • כלבים רבים אוהבים לזנק ולתפוס חפצים קטנים ומהירים כמו ... הסביבון למשל שדבק בו טעם הסופגניות . אם מדובר בלברדור גרגרן או בקוקר ספניאל (שהם תערובת של כלב צייד ושואב אבק) אז הסביבון יכול להעלם במהירות בתוך פיו כמו סבתא בלועו של הזאב מכיפה אדומה.
    ואז צריך לרוץ לוטרינר כדיי שייתן מיד זריקת הקאה - וכשהסביבון הרירי יחזור להסתובב בחוץ נוכל כולנו לומר : נס גדול היה פה.
אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »