פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

חי כיף ירוק

עקב משבר המים בישראל והתייעלות החי כיף והדרישה לחיסכון עשינו בדק בית בכל תצוגות המים שלנו על מנת לייעלון ולהפכן למודרניות, חסכניות במים ולרווחת בעלי החיים.

חי כיף ירוק

בזמן תכנון הבריכות והגן תפיסת העולם של גני החיות הייתה שונה ומיושנת ולא הייתה מודעות למחזור וחיסכון
את בריכת הקורמורנים הגדולה רוקנו והקטנו כך שחלקה עכשיו היא פילטר ביולוגי. משאבת המים מביאה את המים מתחתית הבריכה אל המפל העליון ואז עוברים המים דרך כמה שכבות של חצץ וטוף. בנוסף, שתלנו צמחייה מתאימה. שורשי הצמחייה מצויים עמוק בתוך הטוף ובמעבר המים דרכם לוקחים מהם את חומרי המזון שלהם שהם בעצם הפסולת שיש במים. בנוסף, בתוך החצץ והטוף חיות שלו בקטריות מיחודות אשר מפרקות את החומר האוגרני וניזונות ממנו. כתוצאה מכך, המים שבתחתית הבריכה טריים ונקיים. איכותם טובה יותר גם לרווחת החיות וגם למבקרים. בנוסף, בריכות שהיינו צריכים לנקות ולהחליף את המים בהם אחת לשבוע כעת מנוקות אחת לחודשיים. החיסכון במים הוא עצום! עלויות המיזם הזה אפסיות.בנוסף, כל תצוגות המים בגן עברו את אותו תהליך של יצירת איזור רטוב המשמש כפילטר ביולוגי ומטהר את המים. בעלי החיים הרבה יותר שמחים ומאושרים וכך גם המטפלים אשר לא צריכים לעמול לנקות בריכות המתנקות מעצמן וכמובן זה תורם לאיכות הסביבה, חיסכון במים ומודעות.אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »