פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

תלמידי קורס כלבנות בוינגייט בשרות הקהילה

תלמידי קורס מדריכי כלבנות טיפולית של וינגייט בשירות הקהילה חוויות מהתוכנית הייחודית המשתמשת בטכניקות אילוף כלבים בכדי לשקם ילדים בעלי צרכים מיוחדים

תלמידי קורס כלבנות בוינגייט בשרות הקהילה

כ-30 ילדים בגילאי 7-12 מאזור השרון זכו בקיץ האחרון לעבור סדנאות אילוף כלבים, המטרה - ללמד את הילדים להעניק ולקבל אהבה .

תלמידי קורס מדריכי כלבנות טיפולית של וינגייט בשיתוף עם הכלבייה הטיפולית בתל-מונד קיימו בקיץ האחרון, תוכנית ייחודית המשתמשת בטכניקות אילוף כלבים בכדי לשקם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. בתוכנית נטלו חלק כ-30 ילדים בעלי צרכים מיוחדים בגילאי 7-12 מאזור השרון. מטרת התוכנית היא ללמד את הילדים לתת ולקבל אהבה בעזרת שימוש בכלבים. מיכל מרכזת התכנית, "דרך הקשר עם הכלבים ניתן לפתור בעיות התנהגות ולטפל באוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים".בתחילת התוכנית בחר כל ילד כלב אישי עמו ביצע את כל שלבי הפעילות, עד מהר הפכו הכלבים והילדים לחלק בלתי נפרד. רונית זאבי, תלמידה בקורס מדריכי כלבנות טיפולית בוינגייט מספרת, "אי הרצון שלהם להיפרד עם סיומן של הסדנאות, העידו על ההנאה הרבה שהפיקו מהן. היו ילדים שוויתרו על פעילויות חלופיות על מנת שלא יאלצו להפסיד יום בתוכנית". הרציונל שעמד מאחורי הקייטנה, היה חשיפה של הילדים לעולמו של הכלב ולטבעו תוך חוויית הצלחה כבירה בסיומו של מסלול אילוף. השילוב בין האמפתיה הרבה ששררה בין הילדים לכלבים לבין תחושת ההצלחה במשימות האילוף הם המפתח להצלחת התוכנית.

ניר כרמון, מצוות המרצים בקורס מדריכי כלבנות טיפולית בוינגייט, מסכם, "התוכנית מוצלחת בבחינת כל הצדדים, מצד הילדים אין ספק שהם נהנו, הילדים רכשו ערך מוסף וחוויות שילווה אותם בהתמודדות היומיומית שלהם", מצד מדריכי הכלבנות הטיפולית של מכון וינגייט טוען כרמון, כי הם זכו להתנסות מעשית ורצינית עם אוכלוסייה "אמיתית" ולא תמיד הכי קלה לעבודה. "סדנה זו היוותה חלק מתהליך ההתמחות בה זכו הסטודנטים לליווי ולפיקוח צמודים של הצוות המקצועי הבכיר של הכלבייה הטיפולית". "שוב הוכח מעבר לכול ספק שהכלב הוא באמת חברו הטוב של האדם".

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »