פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

רו הקנגרו הצעיר בחי כיף

מרתה הקנגורית בת ה 3 ילידת החי כיף חלתה במחלת דם נדירה שגרמה לחסר בקרישת הדם ומתה בפתאומיות רו, בנה הטרי בן ה 7 חודשים שיצא מהכיס רק כשבוע לפני המקרה המצער נותר יתום

רו הקנגרו הצעיר בחי כיף

הוא אמנם כבר לא זקוק לסביבת הכיס אבל חייב לינוק חלב
יעל, קנגורית נוספת בלהקה שלה ולד בן כחודשיים בכיס וכל גודלו 10 סנטימטרים אימצה את רו. חשבנו שהצלחנו והיא תניק גם את רו (לקנגורו שתי פטמות בכל כיס) אבל אבוי, במלחמה על הפטמה המניבה זרק רו את הוולד הצעיר מחוץ לכיס אימו ומצאנו אותו במצב קשה על החול בתצוגה והצלחנו להצילו. לאחר שהתייצב מצבו החלטנו לנסות להחזירו לכיס אימו וכך עשינו. הוולד הזעיר נצמד מייד אל פטמת אימו הדשנה וינק בשקיקה.
אבל מה עושים עכשיו עם רו? הוא פוחד מאדם וגם צריך חלב מיוחד על בסיס צמחי שכן חלב רגיל גורם להם לקטרקט ופטמת יניקה ארוכה ולא אנושית.לבסוף נמצא הפתרון. רו קבל זריקה שניתנת במצבי מאנייה ברפואת האדם, הוא נירגע והחל להתיידד עימנו. את הפטמה המתאימה אלתרנו בצורת בקבוק חוקן לו פטמה ארוכה. במשך כמה ימים מצבו היה די קשה, הוא בקושי ינק ונאלצנו להאכילו בעזרת זונדה, ולתת לו אינפוזיות אבל לפני כיומיים בערב הוא הצליח להתרגל לבקבוק וינק בקבוק שלם-זה היה אחד מהרגעים הנפלאים בהם הרגשנו כולנו את תפקידנו בגני החיות בהצלת חיים ושימור מינים נכחדים!
לאחר שיתחזק רו ושיגדל קצת ולא יצטרך לינוק יותר, נחזירו אל חצר הקנגורו

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »