פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

סיפורה של הכלבה פיצי

פיצי היא כלבת הפינצ'ר שלנו משפ' זוהר, מצאנו אותה כשטיילנו והעפנו עפיפונים בחוף הים, פיצי היתה אז קטנה וצעירה, רזה מאוד מאוד עם סיnני כוויות על אוזניה ונראה היה שימים לא טובים עברו עלייה.

סיפורה של הכלבה פיצי


על אף שידענו שהיא עזובה , בודדה ומפוחדת , תלינו שלטים בישוב השכן לחוץ , אם שייכת היא למישהו, אך פיצי לא הייתה שייכת לאף אחד ונראה שנזרקה או ננטשה כגורה דעירה ומצבה היה רע, פיצי טופלה ע,י הוטרינר שלנו והפכה לחחלק מביתינו ומשפחתינו בירושלים, אסף היה אז בן 6 , אלון ותמר שהם תאומים היו בני 3 פיצי גדלה, התחזקה והתייצבה, השמינה מעט ונראה שייתה פחות מפוחדת ובנתה את אמונה בנו. היא הייתה איתנו בכל מקום אליו הלכנו , היא נסעה איתנו לקיבוץ לסבא וסבתא, היא טיילה איתנו בנחלי הארץ מהצפון ועד הדרום היא ישנה איתנו בשקי שינה בטיולים ואהבנו אותה כל כך.בנובמבר 2000 אמיר אבא של אסף אלון ותמר יצא למילואים , הימים היו ימי תחילת האיתיפדה השנייה, אמיר שירת כמ"פ פלוגת הנדסה בחטיבת חייר, אמיר נהרג כשהוא מפקד על פלוגתו מיירי צלף הימים לא היו קלים בביתינו אבל נראה שפיצי שלונ ידעה וחשה את מצוקותינו ולא עזבה אותנו לרגע אף לא לרגע , היא ישנה איתנו במיטה עם אלון ואסף ותמר והתקרבלה איתנו בבדידותינו הגדולה ובאובדן והעצב שלנו. בשנת 2002 כתבנו אני והלידים ספר על פיצי שנקרא "פיצי מספרת על אבא של אסף, אלון,ותמר " שמספר איך פיצי מלווה אותנו בכל מהלך התקופה שלאחר נפילתו של אמיר ואיך היא חוזרת איתנו לאותם טיולים ללא אמיר, הסיפור הפך ךסרט של ערוץ 1 לימיי הזיכרון ופיצי שלנו המקסימה נרתמה בעזרתה, בסיפור עליה ובסרט לסייע למשפחות דומות לנו הסרט והספר הועברו כמתנה למשפחות שכולות נוספות, ממבצע חומת מגן, מימי האיתיפדה הקשים וממלחמת לבנון השנייה, היא השתלבה כסמל לשיקום שלנו ולתהליך אותו עברנו שהונצח בספרינו ובסרט.
לאחר שולבה עימיי גם בעבודתי כמטפלת באמצעות בע"ח עם נוער בסיכון שחלקו עבר גם הוא את אותם דברים שעברה פיצי בילדותה, המסר שגם היא עברה התעללות בילדותה והיא שיקמה עצמה ובנתה אמון מחדש בבני האדם הוא מסר חזק מאוד לילדים איתם אני עובדת הם אוהבים אותה ודואגים לה.
פיצי אבדה לנו כאילו נעלמה מה שלעולם לא קרה ואחנחנו לא נחים לרגע מהרגע בו נעלמה ביום שבת האחרון , אנחנו חייבים למצאה ומוכנים לעשות הכל לשם כך , הלוואי שתוכלו לסייע לנו בכך . לאורך כל שנות חייה עמינו היא חייה לצד חתולה ,מקסימה לבנה שלא יודעת מנוחה גם היא .

תודה על הכל משפחת זוהר אורלי אסף אלון ותמר

במהלך חודש יוני התבשרנו כי פיצי נמצאה תודות לאשה שאוהבת בעלי חיים ואספה אותה פצועה.

 

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »