פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

מחפשים את הכלב שון

שון כלב מסוג יורקשייר טרייר נפל קורבן למכת גניבות הרכב. ביום 16/11/08 שון נגנב יחד עם רכב מסוג מאגנום ברחוב גיסין בפתח תקווה. שון היה רק מספר דקות ברכב אולם זה הספיק לגנבים.

מחפשים את הכלב שון

שון בן ה6 הוא בן משפחה אהוב, בעל נשמה מדהימה וחבר טוב. שון שוהה במחיצת אימי 24 שעות ביממה וגם ביום שנעלם היה עימה בסידורים מכיוון שלא רצתה להשאירו לבד בבית.
מבירורים שערכנו עולה כי סביר שהגנבים הורידו את שון בדרך, אך מכיוון שאיננו יודעים היכן שון הורד אנו מחפשים אחריו בכל מקום אפשרי מתוך תקווה ששון נאסף על ידי אדם אוהב חיות ושזה רק עניין של זמן עד שהוא יחזור הביתה.

במהלך החיפושים הנרחבים אחר שון חיפשנו ימים באזור בו נגנב הרכב, חיפשנו בפתח תקווה ובראש העין, הלכנו ברגל מפתח תקווה עד כפר קאסם, היינו בכפרים על קו התפר, חיפשנו בשדות באזור והדבקנו מודעות רבות.כחלק מהחיפושים אחרי שון פנינו גם לעיתונות – פרסמנו מודעה בעיתון ידיעות אחרונות, פירסמנו כתבה על ynet שון באתר
עלינו לשידור בתכנית של גבי גזית וברדיו חיפה, פרסמנו כתבות בערוץ 2 בתכנית של לינוי בר גפן ובערוץ 10 בתכנית הבוקר ובתכנית של רפי רשף.אנו מציעים ונשמח לשלם פרס של 10,000 ש"ח למי שימצא את שון ומבקשים מכל מי שיכול שישאל כמה שיותר אנשים אם הם ראו את הכלב ולהפיץ את התמונות של שון.

אנא עזרו לשון לחזור הביתה לחיק המשפחה האוהבת.

תודה רבה

אורי גלזן 0524234138

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »