פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

גם לכלבים מגיע

| מאת מערכת Petnet

שיתוף פעולה בין צלם בעלי החיים הבינלאומי, יגאל פרדו, וצוות המרכז הישראלי לכלבים בכפר אחים הביא לפרוייקט ייחודי - יום צילומים מקצועי לכלבים.

גם לכלבים מגיע

זו הפעם השנייה בה מתקיים יום צילומים מקצועי לכלבים במרכז הישראלי לכלבים אשר בכפר אחים. השילוב בין יגאל פרדו, צלם בעלי החיים הבינלאומי, לבין דורית דמבין-ליסק, מציגת כלבים ותיקה ומנוסה,
הביא לעוד יום צילומים מוצלח ופורה.

מטרת האירוע היא לאפשר לבעלי הכלבים לקבל צילום מקצועי ברמה בינלאומית. כולנו מודעים למשמעות של צילום מקצועי המציג את הכלב במיטבו ומדגיש את הדברים החיובים בו.
השימוש בתמונות אלו הינו רב, ובין היתר מתאים ל:
- העלאת התמונה לאתרים שונים: של בעלי הכלב, המגדל ועוד.
- פרסום התמונה במאמרים, כתבות ומידע על הגזע.
- הצגת התמונה בדיווחים על תערוכות בארץ ובחו"ל.
- משלוח התמונה למגדלים המעונינים בהרבעה או בגור מהכלב.
- לאלבום המשפחתי ולהשוויץ בפני החברים.העיתוי שנבחר היה יום שבת, שבוע אחרי התערוכה הבינלאומית – כך שהכלבים הדורשים תספורות ומריטה מוכנים לתערוכה ובכלל הכלבים נמצאים בשיא כושר וטיפוח.
יגאל הקים סטודיו מקצועי לכל דבר – תאורת פלשים לסטודיו, מטריית אור וקופסת אור, אותם התאים למיקום השמש, צבע הכלב וגודלו.
הכלבים השונים צולמו על רקע המתאים לצבע פרוותם ומרקמה ואף על הרצפה הונח רקע אשר יחמיא וידגיש את הכלב.דורית – שהינה מאלפת כלבים ומציגת כלבים בתערוכות בארץ ובחו"ל, הציגה את הכלבים על מנת שיראו במיטבם. מציג כלבים מקצועי מאפשר לכלב להיראות במיטבו
ומדגיש את הדברים החיוביים בכלב ומסתיר את הדברים הפחות טובים שבו. לכן בעת צילום מקצועי, כמו בתערוכת כלבים, להצגת הכלב משמעות גדולה.
בנוסף נוהג מקצועי מאפשר לצלם את הכלב במהירות גדולה יותר כך שהוא עדיין רענן, לא התעייף ולא איבד עניין (משועמם) – והתוצאות המתקבלות הינן טובות יותר.

כל בעל כלב מקבל:
- צילום הכלב בעמידת תערוכה המתאימה לתקן של הכלב ומחמיאה לו
- פורטרט ראש
- צילום עם הכלב למזכרת

האווירה היתה מחשמלת – כולם התרגשו מהאירוע, מהסט המקצועי, מרמת הצגת הכלבים וטיפוחם. הכלבים הוזמנו לשעות שונות כך שלא ימתינו זמן רב מידי.
בעלי הכלבים עם הפרוות הדורשות טיפול הגיעו מוקדם יותר והכינו את כלביהם בחדר המיועד לכך במרכז. הכלבים המתינו לתורם והבעלים סייעו אחד לשני.
היו רגעים בהם לא היה ברור אם צריך לצלם את הכלבים או את בעליהם הנרגשים.
עקב הצלחת ימי הצילומים מעתה יערכו אירועים בתדירות גבוהה יותר. אנו מקווים כי מגוון מגדלים ובעלי כלבים ימשיכו ליהנות מיוזמה ייחודית זו ויסייעו להעלות את הכלבנות הישראלית על המפה העולמית.

אולי יעניין אותך:

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »