פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

הגשימו לדניאלה חלום: וטרינרית ליום אחד

דניאלה בת ה-14 זכתה להגשים חלום והפכה לווטרינרית ליום אחד. וזאת כחלק מפעילות שערכה ד"ר סמדר טל במרכז הרפואי לחיות מחמד ברמת גן. אפילו הכלבים זכו להתחפש!


דניאלה לרמן בת ה-14, יחד עם כלבי הקריין טרייר שלה, פני ויורו, היו המנצחים של יום "ילדים מחפשים כלבים", שערכה ד"ר סמדר טל במרכז הרפואי לחיות מחמד ברמת גן. פני ויורו, שהתחפשו לאריה ובלרינה, כבשו את לב הצוות הרפואי, ודניאלה זכתה בהזדמנות ללבוש חלוק רופאים ולהיות ווטרינרית ליום אחד.

השבוע, במשמרת הערב של יום ראשון - זה קרה. "דניאלה הגיעה למרפאה מלאת התרגשות" מספרת ד"ר סמדר טל, מנהלת המרפאה. אך, העבודה במרפאה כווטרינרית, אינה פשוטה כלל וכלל, "דניאלה סייעה לצוות הרפואי בטיפולי אבחון וחיסונים לכלבים וחתולים" אומרת ד"ר טל.דניאלה לרמן. הגשימה חלום


"למי שאוהב ומחובר לחיות, הסיפוק בטיפול ודאגה לבעל חיים הוא גדול מאד. אני מלאת הערכה לדניאלה על המרץ וההשקעה שסייעו והסבו הנאה רבה, לי, לצוות המרפאה וכמובן לחיות" מסכמת ד"ר טל.

במרפאה של ד"ר סמדר טל כבר מבטיחים כי בעקבות האירוע והאירוח המוצלח של דניאלה, יהיו עוד ילדים שיזכו ללבוש חלוק ולהיות ווטרינרים ליום אחד.


זנב לאריות. גם הכלבים התחפשו

מאת: גל אילן

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »