פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

128 שעות – גירסת הכלבים

| מאת מערכת Petnet

נס גדול – כלבה שרד לאחר שנפלה לבור ונתקעה בו מס' ימים ללא מזון.
 

הבעלים שרה אדמס ודקלן קמפ פחדו מהרע ביותר כאשר הכלבה האהובה שלהם "קוקו" בת ה-5 נעלמה יום אחד במהלך טיול בפארק העירוני כאילו בלעה אותה האדמה. הם חיפשו אותה במשך זמן רב וכל המאמצים לא עזרו, קוקו לא נמצאה. בנוסף, החששות התחילו להתגבר מאחר ונראו סימנים להתחלה של מזג-אוויר חורפי במיוחד.

הזוג הזמין עזרה של חברים מקומיים ואליהם התלוו מספר צוותי חילוץ וכלבי גישוש, אשר סרקו את האזור במשך יומיים שלמים מבלי למצוא כלום, עד אשר הבחינו כי ישנם מספר בורות במדשאות הפארק.
 

 

למרבה המזל קוקו נמצאה בתוך אחד הבורות לאחר שכנראה מעדה ונפלה אליו ולמראה המזל חולצה לאחר ששהתה שם יומיים ללא מזון ועם טיפה של נוזלים שעמדו בתחתית. קוקו נלקחה לבדיקה אצל וטרינר, ולמרבה המזל לא נגרם לה כל נזק מהאירוע למרות גובה הבור ומזג האוויר ששרר בימים אלו.
 

בתחילה הזוג פירסם את תמונתה של קוקו בפייסבוק והפוסט שותף אלפי פעמים, ובהמשך כאשר הכלבה נמצאה פורסמו התמונות מהזירה שמראות את הגורה הזעירה שנתקעה בבור הביוב העמוק, שלא היה מעליו כיסוי ניקוז. הדבר גרר תגובות חמות ברשת של אלפי אנשים שהתרגשו עד דמעות מהסיפור.


אנשים רבים ברחבי העולם למדו לקח חשוב מסיפור זה:

חורים ובורות דומים דומים, שלעיתים לא ניתן לראות עלולים להיות מפוזרים בשטחים עירוניים ובע"ח אחרים או אפילו ילדים - עלולים ליפול לתוכם.

 

לכן יש להיזהר ולהכיר את הסביבה בא אנחנו מטיילים.

 

 

פורסם במקור באתר Daily Record

אולי יעניין אותך:

Digital Partners

Digital Partners

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

לפרטים נוספים »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »