פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

תוכים - לורי

מוצאם של הלורים באוסטרליה, בתנאים טובים הם יכולים להגיע לגיל 20 בערך אך בשבי אינם עוברים את גיל 5 בדר"כ. אורכם הממוצע הוא בין 25 ל 30 ס"מ ומשקלם 200 גר'. לבגרות מינית הם מגיעים קרוב לגיל שנתיים.

מראה - זוהי משפחה מגוונת של תוכים יפיפיים וצבעיהם משתנים מסוג לסוג, הסוג הפופולארי ביותר ושנחשב ליפה ביותר הוא לורי קשת שמתהדר בכל צבעי הקשת ומראהו מרשים ושובה לב. גם הלורי האדום נחשב לאחד התוכים היפים ביותר ובמיוחד כשהוא מטופל היטב ומטופח ואז צבעיו בוהקים ומרשימים מאוד.

 

אופי - בכל מקום שיש לורי יש שמחה... הלורים הם ליצנים מטבעם, הם אוהבים להשתובב ולשחק ויעשו הכל כדי להיות מרכז תשומת הלב כשיש התאספות אנשים, התנהגותם מצחיקה עד דמעות ממש. הם אינם תוקפניים בדרך כלל ונקשרים מאוד לבעליהם.

 

דיבור - הלורים יכולים לדבר היטב אם כי זה ידרוש השקעה לא מבוטלת מצד הבעלים להבדיל מסוגים אחרים שלומדים בכוחות עצמם רק משמיעה חוזרת של המילים- עם הלורי מומלץ לעבוד הרבה על הדיבור מאחר שזה לא הצד החזק ביותר שלהם.

 

חסרונות - חיסרון אחד גדול שכמעט שקול לכל היתרונות הנפלאים של הלורי הוא הלשלשת שלהם. מאחר שהלורי ניזון בעיקר מדייסה מיוחדת ופירות הלשלשת שלו נוזלית במיוחד ואם זה לא מספיק כשלעצמו- הם גם מתיזים אותה לכל עבר. שלא כמו שאר התוכים אשר עושים את צרכיהם כלפי מטה הלורים מתיזים אותה גם לצדדים, לפנים ולאחור- בקיצור, אין מפלט מפני הלכלוך הרב. יש לשקול חסרון רציני זה כנגד אופיו הנוח, הנעים והשובב של הלורי מאחר שהניקיון יכול לייאש גם בעלים מסור ואוהב.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »