פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

מתכננים נסיעה ברכב עם הכלב? 7 טיפים שיעזרו לכם

| מאת מערכת Petnet

במקרים רבים הכלב תזזיתי, עצבני או חש ברע במהלך נסיעות ברכב. זה מצב שיכול להיות לא נעים ובעיקר מסוכן. כך תעשו זאת נכון

 

אמנם ישנם כלבים שנהנים לנסוע באוטו ואפשר לקחת אותם אתכם לכל נסיעה, אבל יש גם כאלה שממש לא נהנים מכך ונסיעה איתם יכולה להיות אפילו מסוכנת. הנה כמה טיפים לנסיעה בטיחותית עם הכלב באוטו, בין אם הוא נהנה מכך או לא. 

 

1.בטיחות

כלב חופשי באוטו זה לא בטיחותי ואפילו מסוכן ולכן תחשבו איך אתם רוצים לאבטח את הכלב באוטו. אם מתוכננת נסיעה ארוכה מומלץ להכניס את הכלב לארגז אימון. זו הדרך הבטוחה ביותר שתאפשר לכם להתרכז בנסיעה ותשמור על הכלב במקרה של עצירה פתאומית או תאונה חלילה. אם אתם מעדיפים להימנע מלהכניס אותו לארגז מצאו כל דרך אחרת להגביל אותו למקום מסוים במכונית. לרוב הדרך הנוחה ביותר עבור הכלבים היא להביא את המיטה שלהם כדי שיוכלו לישון בה במהלך הנסיעה. כמו כן, יש מושבי בטיחות וחגורות בטיחות מיוחדת לכלבים שאפשר לרכוש.

 

2.הרגלים

אם החלטתם להשתמש בארגז בנסיעה, כדאי שתערכו לכלב היכרות מקדימה ונעימה איתו. תנו לו לנסות אותו ולהיכנס אליו עוד לפני הכניסה לאוטו, והכניסו אותו אליו מיד עם הכניסה לאוטו. 

 

3.פעילות

תאמינו לנו אתם לא רוצים כלב חסר מנוחה באוטו. לכן, השתדלו לצאת עימו לפעילות ממריצה לפני שאתם נוסעים. כלב עייף ייכנס בקלות יתרה לארגז ורוב הסיכויים שהנסיעה תעבור בשקט. 

 

נסיעה עם כלב באוטו

 

4.אוכל

אל תאכילו את הכלב סמוך לנסיעה. תנו לו לאכול לפחות כמה שעות לפני שאתם יוצאים לנסיעה כדי למנוע ממנו תחושות לא נוחות במהלך הנסיעה.

 

5.אביזרים

בדיוק כפי שמכינים תיק עבור תינוק לפני שיוצאים איתו מהבית, גם עבור הכלב רצוי שתכינו כמה משחקים, צעצוע לעיסה, את השמיכה שלו או כל דבר אחר שינעים לו את הזמן באוטו. אל תתנו לו צעצוע מרעיש כי זה עלול לעצבן אותו – וגם אתכם. כמובן, קחו איתכם גם מים ומזון, קולר ורצועה וכך בטוח תהיו מוכנים לכל מצב.

 

6.ייעוץ

אם הכלב שלכם לא חש בטוב בנסיעות באופן עקבי התייעצו עם וטרינר. בשום מקרה אל תתנו לו על דעת עצמכם תרופות כלשהן נגד בחילות או הקאות. גם במקרה של כלב היפראקטיבי התייעצו עם הווטרינר.

 

7.נסיעת מבחן

תנו לכלב להכיר את המכונית לפני הנסיעה. להריח אותה, להיכנס אליה. השתדלו שהנסיעה הראשונה שלו באוטו תהיה למקום שבו יהיה לו כיף (כמו למשל לפארק) ושתהיה קצרה. אל תתחילו מיד בנסיעה ארוכה – ובכל מקרה ערכו עצירות אם היא ארוכה.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »