פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

נוסעים לחופשה? 10 טיפים שיעזרו לכם לבחור פנסיון לכלב

| מאת מערכת Petnet

זה לא קל לצאת לחופשה ולהשאיר את הדבר היקר לכם מכל מאחור, וקשה אף יותר להשאיר אותו בידיים זרות. כל הטיפים שיעזרו לכם לבחור את הפנסיון הטוב ביותר עבור הכלב שלכם

 

אתם צריכים לנסוע לתקופה ארוכה ואין בן משפחה או חבר שיטפל בכלב שלכם? זה הזמן לחפש לו פנסיון טוב, מקום שבו תהיו בטוחים שאוהבים אותו ושמטפלים בו היטב ובמסירות - בדיוק כמו שאתם עושים זאת בבית. כך תוודאו ששאתם משאירים את הכלב האהוב שלכם בפנסיון הטוב ביותר:

 

1.    בקרו בכמה פנסיונים

מחקו מיד מהרשימה כל פנסיון שאינו מאפשר ביקור מקדים ובדיקה של המקום. בדרך כלל יש להם מה להסתיר. עשו סקר שוק והשתמשו בהיגיון הבריא שלכם ובחושיכם.
 

2.    בחנו היטב את המקום

כשאתם עושים סריקה בפנסיון תבדקו היטב איך הוא מחולק ומאורגן, האם הוא נקי, מה מצב ההיגיינה במקום, אם יש מבנה סגור עבור הכלבים וממה הוא בנוי, שכן אינכם מעוניינים במקום שהופך ל"מקרר" בחורף או ל"תנור" בקיץ. כמו כן, בדקו אם יש לכלבים מרחב משלהם וכמה כלבים נמצאים שם בזמן נתון.

 

3.    בדקו אם יש וטרינר קבוע למקום

יש פנסיונים שמחזיקים וטרינר שבא לבקר ולבדוק את הכלבים באופן שגרתי. שאלו מה קורה אם חלילה הכלב נפגע, חולה – האם יש מענה מיידי ומהיר.

 

4.    העדיפו מקומות הדורשים את דו"ח הבריאות והתעודות של הכלב

דרישה של הפנסיון למסמכים של הכלב מצביעה על מידת הרצינות של המקום והאחריות שהם חשים כלפיי הכלב. זה מעיד על כך שהם רוצים להיות מעודכנים במצבו הבריאות ולוודא שהוא אכן הוא מחוסן – לא הייתם רוצים שהכלב יחזור אליכם חולה או מלא בטפילים.

 

לבחור פנסיון לכלב

 

5.    בדקו כיצד הם שמים את המים עבור הכלבים

חשוב שקערות המים יהיו מונחות בצורה נגישה לכלב ובאופן שבו הן לא יכולות להתהפך. כך הכלב יוכל לשתות בכל עת שיחפוץ ולא יקרה מצב שבו הוא יהיה צמא ויאלץ להמתין שמישהו יבוא ויתקין לו צלחת מים.

 

6.    בדקו את המקום הספציפי שבו הכלב ישהה

תשאלו כמה פעמים מוציאים אותם והאם הם באים במגע עם כלבים אחרים. יש לוודא שהצרכים הבסיסיים של הכלב מסופקים ומה קורה במידה והוא לא מסתדר עם הכלבים האחרים.

 

7.    בדקו האם יש שומר בלילה

הכלבים לנים בפנסיונים ולכן כדאי לוודא שהם לא יהיו שם לבד ויש מי שמשגיח עליהם. 

 


8.    בדקו שהמקום סגור היטב ובטוח

זה לא נעים להגיע לפנסיון ולגלות שהכלב ברח ולא אותר. גם כך אין זו הסביבה הטבעית שלו והוא עלול לנסות להימלט. לכן, כדאי לוודא שהכלבים לא יכולים לברוח דרך חור בגדר או באמצעות חפירה תחתיה, וכן שאין עצמים מסוכנים בחצר.

 


9.    בדקו את התנאים הפיזיים ואת רמת ההיגיינה במקום

בדקו האם הפנסיון מפעיל חימום בחורף בימים קרים, האם יש מספיק זרימת אוויר ומקומות קרירים עבור הכלבים בימות הקיץ החמים. קחו בחשבון שמקום עם הרבה מאוד כלבים לא יכול להיות הכי נקי אבל מספיק נקי כדי שהכלב ירגיש נוח. תשאלו כמה פעמים מנקים את מקום מושבו של הכלב.

 

10.    אל תתעקשו על פנסיון בכל מחיר

במקרים בהם הכלב חולה, לא חוסן בכל החיסונים, גור צעיר, כלב מבוגר, או שאומץ לא מזמן  – ייתכן שפנסיון זה לא המקום בשבילו ואולי כדאי למצוא בייבסיטר לכלבים. יש היום שמרטפי כלבים מקצועיים  ויכולים להיות פתרון מעולה במקרים אלה.
 

אם אתם מתגוררים באזור רמת גן והחלטתם לבסוף כן לחפש פנסיון לכלבים, לחצו למציאת פנסיון לכלבים ברמת גן.

אולי יעניין אותך:

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »