פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

חתול יתום מצא אמא חדשה

סיפור מקסים על חיבור בין-גזעי

 

דווקע בסוריה – מכל המקומות בצל מלחמת האזרחים שהביאה קרבות קשים בשנים האחרונות 2 יצורים, כל אחד עם הטראומה האישית שלו התאחדו למשפחה.

אמירה היא כלבת רחוב אשר גרה ב Gattaro d’Aleppo – מקלט ידוע לחתולים בסוריה. מייסד המקלט מוחמד אללה ג'אלאל הכניס את אמירה לגור יחד איתם למרות הסיכון הכרוך בכלב הנמצא בסמוך ללהקת חתולים גדול שבכך מאחר והייתה בהריון, ונתן לה לישון בחדרו עד שתמליט.

יום ההמלטה הביא איתו טרגדיה גדולה והניסיון ללידה מוצלחת כשלו. כל הגורים נהרגו בלידה ואמירה הייתה עצובה מאוד. מוחמד ניסה לעזור לאמירה וטיפל בה בימים שלאחר מכן. בין היתר הביא לה דובי קטן שתוכל להתכרבל איתו ובתקווה – להתעודד קצת.

amira cutteled with the cat

בדומה לאמירה, ג'וניור - גור החתולים מקסים, גם איבד את משפחתו וחי ברחוב לפני שמצאו אותו והביאו אותו למקלט של מוחמד. ג'וניור התגלה כגור שובב וחברותי במיוחד. הוא התאקלם בקלות בביתו החדש והכיר את כל הדיירים החתוליים במהרה וכמובן גם את אמירה.

cute cat

 

ג'וניור שאיבד את אמא שלו לאחרונה וראה את אמירה עצובה מאוד עם הדובי שמוחמד הביא לה בא אליה והחל להתרכבל לידה. לאמירה זה לא הפריע ועד מהרה היא אימצה אותו כאחד מהגורים שלה שלא הגיעו לעולם.

"מצאנו אותם יחד", אמר מוחמד. "החתול רכב עליה (אמירה) והיא הייתה בסדר עם זה, נראה שהיא אפילו חייכה"

amira and the cat united

אמירה מבקרת בGattaro d’Aleppo מספר פעמים בשבוע, ובכל פעם ג'וניור שם כדי לברך אותה. ג'וניור אולי קטנה יותר וממין שונה, אך נראה כי האהבה מנצחת הכל. אמירה מחוברת מאוד לג'וניור ורואה בו כאחד משלה, וההרגשה היא הדדית. שניהם משחקים יחד, חולקים אוכל וישנים ביחד.

קראנו לה אמירה – נסיכה (בערבית) אמר מוחמד, בזכותינו היא גדלה להיות נסיכה בעלת נפש אצילית.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »