פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

הקומיקאי ושחקן ריקי ג'רביס בקריאה נרגשת לממשלת אנגליה

הצילו את החיות האקזוטיות!

ריקי ג'רביס ביחד עם כוכבים נוספים מהממלכה המאוחדת וביניהם ודיים ג'ודי (M מסרטי ג'יימס בונד) חתמו על מכתב פתוח אשר קורא לראש הממשלה בוריס ג'ונסון לקחת צעדים ממשיים בשם המדינה למלחמה בסחר בחיות אקזוטיות.

במכתב שנשלח בשם האירגון העולמי להגנה על חיות והקמפיין הכללי להגנה על חיות בר (CEWT) ציינו כי ברחבי העולם חיות בר נלקחות מביתם הטבעי ומגודלות בחוות המשבשות את סגנון החיים הטבעי שלהם ופוגעות בהן אנושות. וכל זאת בכדי ש"יתאימו" לצרכים המעוותים לדבריהם של הלקוחות הפוטנציאליים שחלקם אפילו לא מגדלים את החיות ומשתמשים בחלקים מהם לצורך הרפואה הסינית וניסויים. הם אף ציינו כי לשטיתם תופעה זאת היא אחת מההשפעות העיקריות ליצירת נגיף הקורונה.  כיום, בכל שנה מיובאים אלפי חיות מחמד מוגנות כגון צבים, פיתונים ולטאות צג, שנלכדו מהטבע ונשבו.

לדבריהם:

הדרישה עבור חיות בר ומוצרים שמקורם מחיות בר היא הסיבה העיקרית להתפרצות נגיף הקורונה ועוד תחלואות בריאותיות רבות שהתרחשו בעולם בעבר כגון הסארס והאבולה אשר בכולם חוקרים מאמינים כי מקום ההדבקה עבר מחיות-בר לבני-אדם.

"סיום ניצול חיות הבר לשימוש בתעשיות האקזוטיות, הרפואה המסורתית והבידור ייקח אותנו צעד אחד קרוב יותר לשמירה על בריאותנו ולעולם טוב יותר השומר על הטבע.

סונול באדיאני-האמנט, מההגנה העולמית על בעלי חיים, אמר: "כדי לבנות חזקה יותר עלינו להתמודד עם הגורמים לנגיף, להימנע מחוסר מעש בעקבות מגפות קודמות ולעבוד יחד עם מדינות ברחבי העולם כדי לסיים את הסחר בחיות הבר בכדי למנוע התפרצויות זואנוטיות בעתיד.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »