חפש בעלי מקצוע:

אילוף כלבים

+ הוספת הודעה

הכלב שלכם עושה צרכים בבית, לא נשמע להוראותכם ולועס כל מה שבא בדרכו? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל הפורום: ניר שדה, מאלף כלבים קבוצתי

ניר שדה עוסק באילוף פרטי ובקבוצות ומתמחה באילוף כלבים מכל הסוגים ובכל הגילאים. ניר הינו מאלף מוסמך בעל ניסיון בהתמחויות רבות, ביניהן ניתוב התנהגות דרך משחקים וכלים ייעודיים לבעיות נפוצות אצל הכלבים. לפרטים נוספים>

שלום,אני בקרוב עובר לדירה לבד,ואני רוצה להביא כלב לדירה, השאלה שלי היא אם אני עובד משעות הבוקר וחוזר ב6 בערב הביתה, האם זה בסדר להשאיר אותו לבד עד שעה כזאת?
תודה לעונים!!כלבה פיטבול מעורבת בת 8 חודשים מעוקרת.
הכלבה נובחת על שלושה אנשים מבוגרים כשהיא פוגשת אותם בעת טיול.
אך ניתן ללמד את הכלבה לא לנבוח.
הכלבה אוהבת ילדים ולשחק עם כלבים.
כרגע הכלבה לא יכולה להיות במחיצת כלבים, היא בהחלמה מזיהום מעקיצת דבורה.הכלב שלי,בן 2 וחצי נמצא אצלי קצת פחות מחודש
עובר תהליך אילוף עם כלוב אילוף,הכל עובר בסדר אבל המאלפת אומרת שכחלק מהתהליך יהיה מצב שנשאיר אותו יום שלם בתוך הכלוב,כאשר אנחנו לא בבית.
כמובן שזה זמני. האם זו הדרך הנכונה לבעיית טריטוריה?
קשה לי המחשבה שהוא יהיה בתוך הכלוב יום שלם במיוחד כשאנחנו לא נמצאים

תודהה!!!היי
אני והמשפחה שלי אימצנו כלב מעורב כאשר היה בן שנה וחצי, היום הוא כבר בן 4.
כאשר רק הבאנו אותו בכה קצת כאשר יצאנו לעבודה אבל לאחר שהתרגל לבית הפסיק.
כאשר אנחנו יוצאים מהבית אנחנו תוחמים אותו באזור קבוע שיש בו את הפינה שלו, מים, צעצועים והעצם שלו( אחרי שאכל ויצא לטיול).
בחודש/חודשיים האחרונים התחיל לילל ולבכות כאשר אני יוצאת מהבית, וזה כבר הגיע למצב שהוא שרט באופן קיצוני את ידית הדלת וקילף חלק מציפוי הדלת.
האם זה חרדת נטישה? אם כן מה ניתן לעשות ולמה לדעתכם זה התחיל ?שלום, הגורה שלי נמצאת איתי מגיל 6 שבועות והיום היא בת 5 חודשים. כרגע היא לא מוכנה לאכול אלא אם אני מאכילה אותה מהיד שלי. כשאני מניחה את האוכל לידי היא מתרחקת ממנו ומסרבת לאכול. זה התחיל בחודש האחרון ולפני זה לא היה בכלל. איך אפשר לטפל בזה?שלום. היום אמא שלי הלכה לטייל עם הכלבה שלי, ואמא שלי הלכה לקנות משהו קטן בקניון וביקשה מהשומר שישמור עליה לחצי דקה. השומר לא שם לב (כנראה שבדק תיקים של אנשים) והכלבה הצליחה להשתחרר מן הרצועה. אמא שלי שמה לב כי הכלבה לא נמצאת אצל השומר והוא שם לב שהיא לא אצלו ואמא שלי ראתה את הכלבה שלי רצה בין הכבישים והיא כמעט נדרסה, אמא שלי צעקה בכל רם וכל האנשים מסביב צעקו גם כדי שהכלבה שלי תעצור, אך הכלבה לא הקשיבה והמשיכה לרוץ ואמא שלי ניסתה לתפוס אותה אבל היא מהירה מאוד, עד שאמא שלי צעקה בקול רם ממש, והכלבה נעצרה. מדוע זה קורה? זו לא הפעם השנייה שזה קורה שהיא בורחת ולא מקשיבה, רק שבפעם הראשונה הכלבה שלי ברחה מהבית כשפתחתי את הדלת. אני אשמח אם מישהו יעזור לי, אני מפחדת כבר לפתוח את הדלת של הבית או שהיא תשתחרר שוב מהרצועה. זה היה כמו סרט אימהשלום.
יש לי גורה רועה גרמני בת חצי שנה.
קניתי לה אוכל באלקאנדו אבל צרכים יוצאים לא ממש מוצקים. המליצו לי על אוכל פאט פואינת.
מי קונה? אך הכלבים? מרוצים?
תודה מראש על התשובות!!!יש לנו כלב בן 8 חודשים, נגמל מצרכים די מהר.
ומתאפק .
בימים האחרונים בכל פעם שאנחנו חוזרים הביתה או אחד מבני המשפחה חוזר ביתה הכלב משתין.
מה עושים???מצאתי אתר עם מוצרים מעולים לכלבים במחירים באמת באמת סבירים..
חשבתי אולי יעניין אותך להיכנס ולהסתכל..
www.stuffpets.comשלום , אשמח לקבל עצה לגבי הכלבה שלי . היא איתי מאז שהיא גורה והיום בת 4, ובחודשים האחרונים היא התחילה לאכול מהפח זבל בבית ולטפס על הספה ולשרוט אותה כשאינני בבית . כשאני כן בבית היא לא מעיזה להתקרב לספה או לפח , אבל כשאני חוזרת - אני רואה שהיא אכלה מהזבל ושהספה שרוטה . אני יןדעת שאין טעם להעניש אותה אחרי המעשה כי היא לא מבינה . מה אני יכולה לעשות ? אין לי את האפשרות להעניש אותה בזמן המעשה כי כמו שאמרתי , כשאני בבית היא לא מעיזה להתקרב לעמצאתי אתר עם מוצרים מעולים לכלבים במחירים באמת באמת סבירים..
חשבתי אולי יעניין אותך להיכנס ולהסתכל..
www.stuffpets.comשלום, יש לי כלבה מתוקה בת 7 חודשים (יורקשייר טרייר), היא עושה את הצרכים שלה רק בבית. יוצאת לטיול וכשחוזרת עושה את הצרכים בבית... מה עושים????שלום, יש לי כלבה מתוקה בת 7 חודשים (יורקשייר טרייר), היא עושה את הצרכים שלה רק בבית. יוצאת לטיול וכשחוזרת עושה את הצרכים בבית... מה עושים????יש לאמא שלי כלבה מבוגרת בת 16 שמיללת ממש חזק כל פעם שאין מישהו בבית, ברמה שכבר השכנים הזמינו פקחים של העירייה, המצב הביא את אמא שלי ליאוש שהביא אותה להחלטה להרדים את הכלבה.

הכלבה אולי זקנה אבל לדעתי היא לא במצב שמצדיק הרדמה מבחינתי, השאלה היא האם יש לזה פתרון? האם יש כדורי הרגעה שאפשר לתת לה?

אשמח לשמוע את דעתכם.חג שמח ,
יש לי כלב מעורב בן 6 לערך .הוא ממושמע ומגיב לקריאות ולפקודות פשוטות גם בחוץ. אפשר ללכת עימו משוחרר והוא ילך צמוד למדי . הצרה הינה שלעיתים פתאום נתקף באמוק של בריחה ורץ לחפש אוכל בפחים. הוא מסתכל עלי וכאילו מחייך וממשיך בבריחה ובחיפוש ,עד שכביכול נמאס לו אז חוזר לקריאתי עם זנב בין הרגליים ואוזניים שמוטתו ,יודע שהתנהג לא יפה .
אתמול זה קרה למשל בחוף הכלבים בים ..
איך מלמדים לציית תמיד או אין תקנה ?שלום,
שמי דולב מיטב ואני בעל של כלב מעורב (הסוג שלו לא ידוע, גם הוטרינר לא הצליח לזהות את סוגו).
אספנו את כלבנו ג'וי מהרחוב ואימצנו אותו לביתנו כשהיה גור, תחילה הכנסתי אותו ליחידת הדיור שאני חי בה עד החיסון הראשון שעשה ואז הוצאנו אותו החוצה לגינה.
מאז שהיה גור ג'וי נשך, אכל ולעס מדפים, נעליים וכבלים אצלי בחדר.
לאחרונה לאחר תקופה שג'וי היה בחוץ בגינה בחופשיות ובכיף החלה בעיה אצלו-
התקנו אצלנו בגינה מערכת השקייה שחשופה מסביב לעצים וחפורה גם מתחת לאדמה בגובה שהוא לא רב אך צריך לחפור כדי להגיע אל הצינור עצמו, ג'וי החל ללעוס את הצינורות ולפרק אותם, הוא קורע וחופר ולועס את הצינורות ומפזר אותם לכל עבר, אנחנו לא מצליחים לתפוס אותו על חם בזמן המעשה אך שאנו מגיעים אליו עם הצינור המפורק ביד, מבט מעט רציני ואומרים בקול רם "אסור!" הוא מתכופף ומוריד ראשו, הוא יודע שהוא עושה משהו אסור.

אחרי המון כעסים עליו החלטנו לקשור אותו ולא לתת לו לשוטת חופשי, בתור עונש.
אחרי הכעסים עליו הוא גם לא נוגע וחופר במערכת החדשה שהתקנו (ממש אותו הדבר) אלא רק בצינור אחד שחשוף ונגיש אליו מאוד שאותו הוא כבר פירק שוב.

אחרי שיחות עם מאלפים והרבה שאלות שנשאלו קיבלנו את אותה התשובה שהיא להוציא לו אנרגיה, לצערנו אנחנו לא כל יום בבית ולא כל היום בבית, אנחנו מוציאים לו אנרגיה כמה שאנחנו יכולים אבל זה לא באמת מספיק, גם הטיולים שאנו עושים לו זה פעם ביום לאורך חצי שעה.

הכלב צעיר, בן שנה וקצת, אין אנו יכולים להיות איתו כל הזמן ואין לאף אחד בבית את הזמן הזה להשגיח עליו 24/7, אני אילפתי אותו ממש שהיה קטן והוא חכם, נאמן, קשוב ומבין. אך בנושא הזה זה בלתי אפשרי.

אשמח לעזרה!שלום לכולם,
לפני כשנה וחצי אני ואשתי אימצנו גורה מSOS. הכלבה הייתה סופר חברותית ושיחקה עם כל כלב שפגשה. בהגיעה לגיל שנה יצאנו לחופשה בחו"ל של שבועיים וחצי בהם השארנו אותה בפנסיון עליו קיבלנו מספר המלצות.
כשחזרה מהפנסיון שמנו לב להתחלה של תוקפנות כלפי כלבים ברחוב (שיער סומר, נביחות ואפילו לפעמים נסיונות תקיפה). ניסינו כמה מאלפים, בכמה גישות אבל שום דבר לא פתר את הנושא והוא המשיך והחמיר עד למצב שכל כלב ברחוב גרם לה לאבד שליטה. ברגע זה החלטנו לשים אותה בפנסיון אילוף שם היתה כחודש ימים בהם הגענו פעמיים בשבוע לעבודה איתה. הגישה בפנסיון הזה היתה קשוחה ממה שחווינו עד אז ובה חווינו לראשונה את קולר הדוקרנים.
אין ספק שהכלבה חזרה הביתה הרבה יותר ממושמעת, עם זאת תופעת התוקפנות לא חלפה לגמרי ובנוסף אנחנו לא אוהבים את הרעיון שנצטרך להמשיך להשתמש בקולר הדוקרנים.

האם יש אופציות נוספות?
מזכיר שניסינו כמה מאלפים בכמה גישות, כולל קורס אילוף קבוצתי.

תודה מראש,
עופרהיי ניר, יש לנו גורה בת 3.5 חודשים בערך שנושכת בלי הפסקה את בני הקטן בן התשע. אנחנו כבר לא יודעים מה לעשות. ניסינו הכל. להסיח את דעתה לתת לה עצם או משחק אחר, לכעוס, אפילו לשים לה רתמה ולמשוך אותה בכל פעם שהיא מנסה לנשוך אותו. האם יש עוד דרך? אנחנו כבר לקראת שבירה.יש לי כלב בן 5 שנים פודל ננסי שלא עשה צרכים בבית פתאום בחודש האחרון הוא עשה כבר כמה פעמים הן בבית והן במיטה של בני (ישן איתו בלילה במיטה ) מה לפי דעתך קורה ?בפעם הראשונה חשבתי שהיא התעצבנה על החתול רחוב שקופץ למרפסת לפעמים, אבל היום גיליתי שהיא פשוט מנסה לצאת מהבית כשאנחנו לא נמצאים. הרסה את התריס בדלת אחת ואת כל הרשת בדלת השניה. ממש פצעה את הפה בעקבות שבירת התריס. אנחנו מגדלים אותה בחום ואהבה. מעולם לא הרסה דברים בבית. לא יודעת מאיפה זה הגיע ולא יודעת איך לנהוג. האם להשאיר אותה רק במרפסת במהלך היום? האם זה יפתור את הבעיה?
תודה מראשלפני חודשיים הבאנו גורה לימים הסתבר שהיא מסוג פוינטר מעורב תוקפנית נורא נושכת בטירוף נוהמת ונובחת עלינו לא כיפית בכלל אני מיואשת ניסיתי כבר את כל השיטות מה עושים???שלום רב,
יש לנו כלבת פאג מקסימה בת 10, בריאה , מטופלת וחמודה. לאחרונה היא פיתחה מעין משחק עם האוכל : היא מעיפה את הקערית עד שהמזון מתפזר ואז היא אוספת גרגיר, גרגיר ורק אז אוכלת. היא גם מאוד אוהבת שבזמן שהיא עושה את זה - מישהו מסתכל... איך אפשר להפסיק את המשחק הזה כדי שתאכל את האוכל שלה בלי כל ההצגה? אנחנו משתדלים לא לשים לב - אך היא בשלה.52 | 51 | 50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42    הקודם»   »