חפש בעלי מקצוע:

אילוף כלבים

+ הוספת הודעה

הכלב שלכם עושה צרכים בבית, לא נשמע להוראותכם ולועס כל מה שבא בדרכו? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל הפורום: ניר שדה, מאלף כלבים קבוצתי

ניר שדה עוסק באילוף פרטי ובקבוצות ומתמחה באילוף כלבים מכל הסוגים ובכל הגילאים. ניר הינו מאלף מוסמך בעל ניסיון בהתמחויות רבות, ביניהן ניתוב התנהגות דרך משחקים וכלים ייעודיים לבעיות נפוצות אצל הכלבים. לפרטים נוספים>

היי ניר, יש לי כלבה בת שנה שנגמלה בחודשיים האחרונים מצרכים בבית והצליחה להתאפק יפה גם 11 שעות. גם אם היה בורח לה מידי פעם הייתה עושה אך ורק פיפי על הפד. המהלך הגמילה כל פעם שירדנו לטיול הבאנו לה חטיף וזה ממש עזר, לאט לאט בהדרגה הורדנו את החטיפים כאשר כבר נגמלה.
בשבועייפ האחרונים חזרה לעשות צרכים מלאים בבית ואף פיפי על הרצפה! שזה לא קרה המון זמן גם שלא הייתה מצלילה להתאפק. מה יכולות להיות הסיבות לכך? אני בחודש 9 ייתכן כי מרגישה שמשהו עומד לקרות ורוצה תשומת לב?שלום ברשותי כלב מעורב בלגי בן 7 חודשים .
כאשר הכלב נשאר לבדו במהלך יום העבודה הוא מתחיל לגרד את הקיר של החל בו הוא נמצא משני צידי הדלת עד לרמה שהוא עושה חור בקיר.
יש לציין שהכלב יוצא שק פעמים ביום מסודר
ניסנו לתת לו דברים אחרים שילעס כמו עצמות ומשחקים .
אבל זה לא פותר את הבעייה מה ניתן לעשות על מנת שהתופעה הסאת לא תחזור על עצמה .יש לי גורת סן ברנרד בת חודשיים, היא משתולל ,נושכת והורדת חצי בית. רוב היום היא בתא חינוך. איך בכל זאת מרגיעים אותה?

שאלה נוספת :יש לי גם כלבה מבוגרת בת 10 ,איך מרגילים אותן לחיות ביחד? נכון לעכשיו, הגדולה מסרבת להכיר בקטנה ותוקפת אותהשלום ברשותי כלב מעורב רואה בלגי בן שבעה חודשים .
בחודשיים האחרונים יש לנו בעיית התנהגות חדשה עם הכלב.
כאשר אנחנו חוזרים הביתה לאחר יום העבודה הכלב מחורר את הקיר משני צידי הדלת יציאה של החלל בו הוא נמצא .
ניסנו לתת לכלב עצם הוא משחק אבל זה לא עוזר הכלב ממש פער חור בקיר מרוב גירוד.
יש לציין שהכלב יוצא שלוש פעמים ביום .
בוקר צהריים וערב .
מבקש את עזרתכם איך ניתן לפתור את הבעייה
שהרי אין טעם להעניש את הכלב אחרי מעשה שאתה לא רואה .
תודה .יש לנו כלב מעורב בן 4 חודשים. עד עכשיו עשה צרכים בפינה בבנין.עכשיו זה מפריע לשכנים.אנחנו מנסים להעביר אותו מקום .אבל הוא מסרב .מטילים איתו שעות .אבל הוא לא עושה במקום אחר. מה לעשות? שאלה שניה השכנים אימו שיתלננו במשרד התברואה ויקחו לנו את הכלב האם זה אפשרי?שלום
יש לי כלב מעורב בן בערך שנתיים, הבעיה איתו היא שכל פעם כשאנחנו לא נמצאים בבית הוא עולה לשולחן ועושה את צרכיו בעיקר פיפי וזה לא נעים כי הוא עושה את זה גם על הפירות שנמצאים עליו, ודווקא על השולחן או על שקיות. חשוב לציין שכשאנחנו נמצאים בבית זה לא קורה ואת צרכיו הוא עושה בחוץ בטיולים של 3 פעמים ביום.
הייתי שמח לדעת איך אפשר לפתור את הבעיה הזו?
תודה מראש.שלום לכם, יש לי כלב פודל בינוני בן 14. והוא עושה הצרכים שלו בבוית (למרות שאנחנו מורדים אותן למטה). בנוסף לזה הןא גם עולה לנו על הספות/ מיטות ומשתין עליהם. לא משנה מה ניסינו זה לא עוזר
ניסינו לסגור אותו באחד החדרים בזמן שאף אחד לא נמצא בבית אבל זה לא אפשרי כיוון שהוא לא מפסיק לנבוח עד שמישהו לא בא ומוציא אותו (גם אם מדובר בכמה שעות). מה אפשר לעשות? קנינו לאחרונה רהיטים חדשים ובקצב הזה הוא יהרוס אותם מהר מאוד:/
תודה רבהשלום, אימצתי כלב לפני 3 חודשים מאומנה. הכלב נובח הרבה מאוד כששומע רעשים מבחוץ וגם על בני המשפחה שכבר הכיר . מה עושים?שלום , יש לנו כלב יורקשייר טרייר בן שנתיים , נמצא אצלנו כבר 3 חודשים , בשבועיים האחרונים נהיה תוקפני ונובח מאוד שיוצאים איתו לטיול בחוץ , נובח על ילדים ועל כולם נהיה בלתי אפשרי להסתובב איתו בחוץ , כלפי המשפחה מתנהג רגיל וגם עם הילדים
מה הסיבה לתוקפנות ?הקמת קבוצות אילוף ב"המרחב לכלב" במושב סתריה.
מאלפות ומאלפים פרילנסרים המעוניינים לעבוד עם קבוצות אילוף שלהם במקום מסודר ומוגן, מוזמנים ליצור קשר.
רמי 052-6769682שלום, יש לי כלב בן שנה וכמה חודשים. הוא מפחד מהרבה מאוד דברים, לא נותן כמעט לאף אחד ללטף או להתקרב אליו. כל מי שנכנס לחצר או הביתה מקבל נביחות, גרגורים וחשיפות שיניים. התייעצנו עם כמה מאלפים אך לא חלה השתפרות בהתנהגותו. האם יש משהו שאפשר לעשות? תודה...בנוסף שכחתי לומר שהיא הגיעה אלינו שהייתה בגיל 6 שבועותהיי
יש לי שיצו ננסי בת תשע שבועות מאז שהיא הגיעה אלינו היא נושכת כל דבר ובעיקר אותנו אנחנו מנסים להעסיק אותה עם צעצועים או בובות אבל היא עדיין מעדיפה לנשוך את השטיחים אבל היא הכי מעדיפה לנשוך אותנו אמרו לנו שבגיל שלושה חודשים היא אמורה להפסיק לנשוך והיא נושכת עכשיו כי צומחות לה שיניים מה אפשר לעשות כדי למנוע את הנשיכות ולמנוע ממנה לנשוך ילדים קטניםשלום,
האם ניתן לשנות הרגלים ולאלף כלב שעבר את גיל 5?שלום רב
לפני כחודשיים אימצתי כלבה מעורבת בת 3 חודשים
יש לי נסיון עם כלבים 40 שנה
כלבה כזו עוד לא ניתקלתי שובבה מאוד הרסה לי את כל הבית
שטיחים שהייתי צריכה לזרוק ספות אכלה
נעליים הרסה
כל הזמן בתנועה
אני מאוד אוהבת אותה
האם היא תרגע בגלל שהיא גורה ככה מתנהגת
תודהאהלן, אימצתי מחבר גורת האסקי סיבירי והוא טוען כי האכיל אותה בחלב אם עד גיל חודש וחצי ולאחר מכן העביר להאכיל אותה באוכל של בוגרים (יש לו שני האסקי בוגרים בבית שאוכלים מהאוכל הזה) הכלבה אצלי ואוכלת בלי בעיה את האוכל של הבוגרים , האם זה בסדר? או שמא אני צריך לקנות לה אוכל של גורים (כרגע היא בת כמעט שלושה חודשים )היי אימצתי לפני חודש רועה בלגי מעורב עם גרמני חמוד מאוד בן שנתיים והוא עושה לפחות פעמיים ביום צרכים בחצר שלנו. חשוב לי להדגיש שאנחנו מוצאים אותו לפחות 3 פעמים ביום ומקפידים על אוכל איכותי (סלמון) מה עושים?יש לנו גור בן 9 חודשים פינצ'ר מעורב שעד עכשיו היה נימצא רוב היום בבית או בחצר.
לפני 10 ימים אשתי ילדה ובימים שהינו בבי"ח הוא היה אצל השכנים שיש להם 2 כלבים שהוא ממש אוהב לשחק אתם.
מאז שחזרנו הוא נימצא שם כל הזמן .
במהלך היום הוא בחצר של השכנים עם הכלבים ובערב כשהם מכניסים את הכלבים הוא ניכנס יחד אתם כשביקשתי מהשכן להוציא אותו כדי שיבוא הביתה הוא נישאר שם ושורט את הדלת כדי להיכנס. בימים הראשונים הוא היה הולך וחוזר .
אבל בימים האחרונים אני נוסע להביא אותו בערב הוא ישן איתנו וממש על הבוקר הוא כבר רוצה ממש לצאת וללכת לשם.

יש לציין שהוא ממש אוהב את התינוק ושומר עליו ולא חסר לו תשומת לב בבית בגלל התינוק אלא להפך.

זה שובר את לבי.
הוא איתנו מגיל שבועיים. היינו מאכילים אותו בבקבוק והוא תמיד מקבל את כל האהבה בעולם.

מה לעשות??שלום,יש לי שפיץ בן שנתיים וחצי.מאוד חכם וממושמע!עברנו דירה לפני כמה חודשים וכל היה בסדר איתו. לפני חודש חודשיים הכלב התחיל לעשות בלגן כשאנחנו בעבודה. להכנס לחדרים,להפוך פחים,למשוך טישו מהשירותים. יש לציין שזה לא היה קורה לפני! וגם כשאנחנו כנסים הוא קופץ עלינו בבכייות ורעידות,האם זה חרדת נטישה? הרי לפני הכל היה בסדר.
ועוד משהו מוזר שקרה בשבת האחרונה,הוא הפסיק לשחק עם כלבים אחרים. אנחנו נפגשים פעם בשבוע כמה כלבים,והוא הכי פעיל בחבורה,רץ,קופץ,משחק. ופתאום הוא לבד עם עצמו.
תודה...לוסי, הכלבה שלי כבר בת 13 ורק עכשיו התחילה להשתין יותר בתוך הבית...בעיקר בשירותים. בטח בגלל גילה לא יכולה להתאפק כמו פעם. למרות שאני מוציאה אותה שלוש פעמים ביום זה כנראה עדיין לא עוזר לה. בגלל הלחץ בעבודה אין לי אפשרות להוציא אותה יותר פעמים ביום... השאלה שלי האם אפשר לשים לה ארגז אבנים כמו של החתולים בשירותים וללמד אותה?51 | 50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41    הקודם»   »