חפש בעלי מקצוע:

גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>

שלום רב,רכשנו גור פודל ננסי שטרם נולד ובימים אלו ממש ממתינים להמלטה.בינתיים התרשמנו מההורים.שאלתי היא: האם ניתן להבחין בגור נתונים חיצוניים מסויימים שאני מחפשת(ליתר דיוק אף קצר ו"פני בובה") ובאיזה גיל?(מאמינה שהחמודים נולדים די דומים) ושאלה אחרונה:אם להורים יש אף ארוך אז גם לגורים יהיה? אולי זה בכלל תלוי איך הכלב מסופר? תודה מראש.

גנטיקה זה לא רק אבא ואמא, לכן הגור יכול להיות דומה לכלבים אחרים בעבר הגנטי שלו ולא דווקא להוריו הישירים

https://ibb.co/nco9L6
תודה.

קשה לאבחן בכלב שכמעט כולו מכוסה אבל נראה גור של בולדוג צרפתי

שלום יש לי כלבה מסוג בולדוג צרפתי בת 7 האם מותר שהיא תיכנס להריון

זה כבר גיל גבולי בגזע הזה

מי מכם מכיר מגדל כלבי ביגל שאפשר לסמוך עליו?
לא יודע כ"כ איך להגיע לבית גידול רציני, אנשים שמוכרים באתרים כמו יד 2 וwinwin נחשבים לאמינים?

אין דבר כזה כלב היפואלרגני אבל בדרך כלל אנשים אלרגים יותר לחתולים

שלום,
אני אלרגית לכלבים אבל אני מעוניינת לאמץ כלב.
קראתי באתרים שונים שסמויד נחשב כגזע היפואלרגני.
לפני שאאמץ אשמח לשמוע את דעתך.

תודה

שלום ד"ר שחף
יש לי גור בוקסר לבן ומקסים בן 3 חודשים כמעט.
והוא אוכל את הצואה שלו כשאנחנו לא נמצאים איתו.
הציעו לי לתת לו כדורים שעושים את הצואה מרה ואז אמור לא לאכול את הצואה יותר. האם אתה יודע האם הכדורים יעילים והאם הם לא מסוכנים?
אודה על תשובתך בהקדם,, יום טוב!

לא יודע על תכשיר כזה
צריך להרגיל אותו בהדרגה לעשות צרכים בחוץ

לא רואה את תאריך הפירסום... רלוונטי?

רוצה לעשות לכלב שלי תעודה מסוג רוטווילר

כלב צריך להיוולד להורים שלשניהם יש תעודות ואז בעל הכלבה רושם אותם בהתאחדות לכלבנות והם מנפיקים תעודה
בנוסף, אסור לגדל רוטווילר בארץ כי הוא הוכרז גזע מסוכן וכל הקיימים חובה לסרס \לעקר

יש ספר חדש שמלמד איך לבנות קשר נכון עם הכלב ומהי הדרך הנכונה להתייחס אליו.
כתב אותו מכר שלי, ניב ארציאלי התותח, שהיה אחראי בצבא על כלביית גישוש ובאמת מבין בדברים האלה.
כאן יש יותר פרטים:
http://up01.go2cloud.org/aff_c?offer_id=206&aff_id=4068

שלום,

יש לנו גור רועה גרמני ארוך שיער בן 7 חודשים גזעי עם תעודות.
אוזן שמאלית עומדת טוב אבל האוזן הימנית בזווית (נוטה לכיוון האוזן השניה)
עד איזה גיל זה יכול עוד להסתדר? או שככה זה כבר ישאר?
תודה

אפשר לנסות שיפור הזווית ע"י קשירת האוזן כלפי חוץ לשבוע ימים
כורכים מסקינטייפ סביב האוזן, לא הדוק מידי
כדאי שהווטרינר יעשה את זה

היי, אני מאוד רוצה לקנות כלב פודל ננסי. אני לא מצליחה למצוא בתי גידול. מצאתי גור בחנות חיות (מולי, בראשון לציון). הם אומרים שלהורים יש תעודות אבל לגורים לא, גם בגלל שזה מקפיץ את המחיר. האם זה נשמע הגיוני?

ממש לא כדאי לקנות כלב גזעי ללא תעודות יוחסין
הגור עלול להיות מעורב
תעודה עולה למגדל 100 שח. כך שזה לא מקפיץ את המחיר

היי ותודה מראש,
מקווה שהגעתי למקום הנכון ואם לא בכל זאת אשמח לתשובה.
יש לי בבית מלטז בן 7 מסורס לפני חצי שנה, נובח יום ולילה ולעיתים תוקפן שנוגעים לו באוכל או בחפץ ולא מתאים להיות עם ילדים ותינוקות.
אני מביאה הביתה גורה צארלס קינג קאבליר אלה כלבים הכי ידידותיים וטובים למשפחה ולילדים קטנים, לא נובחים ולא תוקפים בכלל.
השאלה שלי האם הגורה תוכל לחקות את הכלב וללמוד ממנו לנבוח ולתקוף או שזה גנטיקה והיא תהיה כמו שהיא עדינה שקטה ונינוחה. אני מתלבטת המון. תודה רבה מראש , ליה

כן, יתכן שהגורה תלמד לחקות את התנהגותו של הכלב הבוגר

היי, אשמח לקבל עוד פרטים למייל
האם עדיין רלוונטי :)

הכלבה שלנו עושה רושם שהיא בהריון (עטינים גדלו מעט,בושת נפוחה מעט וכהה יותר, בטן גדולה וקשה ועליה במשקל). היא היתה עם כלב לפני 68 יום. האם יתכן עדיין שהיא תמליט או שאולי זה הריון מדומה? (כמעט כל ייחום לאחר חודשיים יש לה הריון מדומה. אבל הוא מתבטא בשמירה על צעצועים וגירגורים עלינו שלא נתקרב אליהם. אף פעם לא ראינו שינויים גופניים אצלה כמו שזה עכשיו). אז מה המקסימום של ימים שכלבה יכולה להיות בהריון? תודה.

הריון בכלבה נמשך 63 ימים בממוצע, אך יכול להיות בין 55-70 ימים
אם תפנו לווטרינר הוא יוכל לקבוע אם הכלבה אכן בהריון לפעמים על ידי מישוש ולעיתים נדרש צלום אולטרסאונד

אם הכלב מלטז שלי אכל גמבה??? נפל מהשולחן וישר הוא לקח!! מה לעשות???

הפורום הזה אינו נועד לתת מענה למצבי חירום רפואיים

שלום.אני מעוניינת לאמץ כלבה מסויימת וכתוב שהיא מעורבת וגודל בינוני.לא מצויין גזע.
ברצוני לדעת עד איזה גובה זה בינוני?

בדרך כלל גודל בינוני נחשב בין 30 ל50 ס"מ מהרצפה לשכמות

האם יש מינים/סוגים לכלבי שיצו?
יש ננסי?
טריקולר?
ואם יש מה ההבדל בינהם?
תודה

לכל גזע יש תקן מחייב בכל העולם שנקבע ע"י ההתאחדות הבינלאומית F.C.I.
כך שלגזע שיצ'ו למשל, יש תקן אחד מחייב, כאשר הגובה למשל הוא הממוצע התיקני וחריגה ממנו מורידה ניקוד בתערוכות ואף עלולה לפסול את הכלב מהרבעות ותערוכות.
ישנם גזעים שמותרים בהם ואריאציות צבע כגון לבן לגמרי, לבן חום וכדומה וישנם גזעים שבהם כל צבע וגודל נחשב לגזע נפרד, למשל בפודל.
התחש למשל מופרד לארבעה גזעים, רגיל וננסי, קצר שיער וארוך שיער.

יש לנו כלב פודל ננסי זכר בן שנה וחצי ועוד כלבה צעירה בת 8 חודשים. הרעיון היה למנוע זיוווג ביניהם בייחום הראשון.
לפני 3 ימים היא התייחמה (דימום ונפיחות). אבל הזכר לא מראה בה עניין בכלל (לא מריח, לא מנסה) אלא ממשיכים במשחקים רגילים של "נשיכות הדדיות".
יכול להיות שיש בעיה (כללית או הגיל שלה)ואז לא צריך להפריד ביניהם בימים הקריטיים או שהמשיכה שלו אליה עלולה לבוא עוד כמה ימים? (הוא כבר זיווג בעבר כלבה אחרת אז זו לא הבעיה).

בדרך כלל כלב זכר מגיב לכלבה מיוחמת כבר עם תחילת היחום אבל לפעמים זה קורה רק לאחר מספר ימים עםהתחזקות הריחות שהיא מפיצה,
בכל אופן, יש להפריד ביניהם כדי שלא ירביע אותה בגיל שהוא צעיר מידי

348 | 347 | 346 | 345 | 344 | 343 | 342 | 341 | 340 | 339 | 338    הקודם»   »