כלב - מדור כלבים   חתול - מדור חתולים   סוס - מדור סוסים   ציפור - מדור ציפורים תוכים ובעלי כנף   זוחל - מדור זוחלים נחשים ואיגואנות   אוגר - אוגרים וחיות אחרות הפורטל הישראלי לאוהבי חיות מחמד: כלבים, חתולים, סוסים, ציפורים, זוחלים, מכרסמים ואחרים
כלבים   חתולים   סוסים   בעלי כנף   זוחלים   מכרסמים
 
מאמרים          שאלות ותשובות        לוח מודעות        תערוכות ואירועים        גלריות        עמודים פרטיים        בלוגים        חדשות                     חיפוש חיות
 >> בלוג ההתאחדות הישראלית לכלבנות של אורית נבו  >> בלוגים עמוד הבית
0
בלוגים - בלוג ההתאחדות הישראלית לכלבנות של אורית נבו
   

בלוג ההתאחדות הישראלית לכלבנות של אורית נבו
בלוג ההתאחדות הישראלית לכלבנות | אורית נבו

הבלוג הרשמי של ההתאחדות הישראלית לכלבנות. כאן ניתן למצוא מידע על פעילויות ההתאחדות, חדשות ועוד
השימושון - בעלי מקצוע לבעלי חיים
עמודים פרטיים לחיות מחמד
גלריית התמונות
פינת ההנצחה לחיות מחמד
קישורים לאתרים


 

לכל מי שטרם רכש כרטיסים ומעוניין לחזות בכלביאדה - ניתן לרכוש כרטיסים גם במקום - איצטדיון וינטר ברמת גן, יום שני ה-13.4.09 החל משעה 15:00. תחילת הארוע ב16:00 בדיוק.  הכלביאדה נועדה להמחיש את הקשר האמיץ שבין הכלב לאדם, את יכוליתהם המגוונות של הכלבים: הצלה, הגנה, משמעת ועוד. בין היתר תערך הדגמה של חילוץ ממבנה בוער באמצעות כלבי הצלה שיונחתו ממסוקים, הדגמה של עבודת כלבי "עוקץ", עבודת משמעת, מפגן של אג'יליטי (זריזות), תחרות גרירת עגלות, אלופי העולם בריקוד עם כלבים, אלופי העולם בכינוס כבשים, מצעד הגזעים ועוד.

כל אוהבי הכלבים מוזמנים לבוא ולהזמין אנשים נוספים לצפות במפגן אדיר של ידידו הטוב של האדם.


1 תגובות הוסף תגובה

 • בישיבה קודמת החליטה הנהלת עיל על מינוי ועדה בה חברות השופטות הבאות" יניקי שטיינבוק - סגן יו"ר היל, שופטת מקיפה ואחראית על קשרי חוץ; אוה אוסטר - שופטת ותיקה לגזע הרועה גרמני ויולנדה מגל - שופטת מקיפה. ועדה זו תהייה אחראית על בחירת שופטים זרים לתערוכות הבינלאומיות של ההיל.
 • להנהלת הי"ל הוגשה הצעת הנהלת חבר השופטים להסדרת הזמנת ואירוח שופטים בתערוכות בינלאומיות של ההיל. הנהלת הי"ל קיבלה את הצעות הנהלת חבר השופטים. בהנחיות מפורטים סוג האירוחן, הסדרי טיסה,  חומר רקע ופרטים נוספים שיהפכו את אירוח השופטים לדבר מוסדר ומסודר יותר. בין היתר סוכם, כי הישראלים (למעט שופטים באותה תערוכה) שיוזמנו לארוחות ערב עם השופטים הזרים ישלמו תמורת הארוחה מכיסם.  בעלי כלבים שרשומים לתערוכה לא יתרועעו עם השופטים לפני השיפוט במסגרת ארוחות משותפות.
 • הנהלת הי"ל התקשרה עם משרד הכרטיסים "לאן" לצורך הפצת כרטיסים לתערוכת עפולה. הדבר יאפשר שליטה מדוייקת על מספר הכרטיסים
 • מעתה ישלמו תושבי חוץ שכלבם זכה בתואר אלוף ישראל תמורת תעודת האלוף סך של 100 ₪. לחברי הי"ל הישראלים תעודת אלוף עדיין תונפק חינם.
 • הנהלת הי"ל לא תאשר קיום תערוכות חוגים מ-1 באפריל ועד 31 במאי 2010 על מנת לעודד את החברים להירשם לתערוכת חיות הבית.
 • מעתה, כל מי שיגיש עתירה לבית הדין של ההי"ל יצטרך לצרף לכך אגרה בסך 400 ₪. הדבר נועד לסנן עתירות סרק ולאפשר לבית הדין לפעול ביעילות מרבית, תוך כיסוי ההוצאות הדרושות.
 • לאחר הבחירות לתפקיד יו"ר המדרשה, ישנה תוכנית להפעיל את קורסי המדרשה השונים, כולל קורס בסיסי שיתמקד בנושאי גידול, קורס מתקדם שישים דגש על שיפוט, קורס ניהול, מועדון הרצאות סדיר וקורס קיץ לנוהגים הצעירים.
 

1 תגובות הוסף תגובה

יו"ר ההיל והנהלת ההתאחדות מרכינים את ראשם ומשתתפים בצער משפחת ברוס עם פטירתה של יעל ברוס, שהיתה חלק בלתי נפרד מהמערכת הכלבנית שנים רבות. מי יתן ולא תדעו עוד צער.

  הוסף תגובה

טופס הרשמה באנגלית | 24/03/2009 23:16:28
כמובטח מצב טופס ההרשמה לתערוכה הבינלאומית באנגלית עבור משתתפים זרים

להורדת טופס ההרשמה באנגלית

  הוסף תגובה

החוג הישראלי לאילוף כלבים ואג'יליטי מזמין בעלי כלבים, מכל הגזעים, להגיע למפגש היכרות עם ספורט האג'יליטי (זריזות).

מוזמנים כלבים  מגיל 4 חודשים ועד שנה וחצי עם בעליהם.

המפגש ייערך ביום שישי ה13.3.09 בשעה 15:30 בחי-כף, בראשלצ (חניה חופשית). יש להביא את הכלב (כמובן כלבים מחוסנים) כלי למים ומים לכלב ולבעלים, רצועה, קולר ושקית לאיסוף "מוקשים" במידה ו...

המפגש יכלול הצגה של נושא האילוף והמשמעת, הצגת ספורט האג'יליטי וחשיבותו לקשר בין הכלב ובעליו, הדגמת מסלול אג'יליטי (12 עד 20 מכשולים מסוגים שונים) על ידי כלבים מגזעים שונים והאפשרות להתנסות אישית עם הכלב.

במקרה של גשם ידחה המפגש בשבוע. עוד פרטים על ספורט האג'יליטי ניתן למצוא באתר החוג.


  הוסף תגובה

אלוף הים התיכון  | 22/02/2009 14:21:47
יוסי גיא מדווח כי תחרות אלוף הים התיכון תערך השנה בקרואטיה.
תואר "אלוף הים התיכון", בדומה לתואר "אלוף אירופה" או "אלוף עולם", הינו תואר של הFCI המוענק פעם אחת בשנה בתערוכת CACIB מיוחדת. 
התואר ניתן לזכר אחד ולנקבה אחת מכל גזע והוא תואר המצויין בתעודת היוחסין של הגורים.
תערוכה זו נערכת במסגרת סבב תערוכות הנערך באותו איזור בקרואטיה ומאפשר השתתפות ב-3 תערוכות שונות בתוך 3 ימים.
מידע על אליפות הים התיכון + על הסבבים השונים של תערוכות הצפויים השנה בקרואטיה וטופס הרשמה מצורפים בזאת. 

טופס הרשמה

מידע על אליפות הים התיכון

  הוסף תגובה

בשעה טובה עלה לאוויר העולם הוירטואלי אתר ההתאחדות הישראלית לכלבנות. את הרך הנולד ניתן לפגוש בכל אחת מ-2 הכתובות הבאות: www.ikc.org.il וכן www.hil.org.il באתר ניתן למצוא מידע על מוסדות היל והפעילויות השונות, רשימת אלופי ישראל, רשימת תערוכות, חדשות ההנהלה, פרטי המועדונים החברים, המדרשה לכלבנות, הנונהג הצעיר ועוד.

בעתיד ניתן יהיה לקבל באמצעות האתר מידע מספר הגידול כגון פרטי המלטות, תעודות יוחסין, צילומי אגן ועוד. השאיפה היא להפוך את אתר ההתאחדות לממשק דו צדדי שיאפשר לבעלי הכלבים לבצע פעולות שונות למול ההתאחדות ביעילות ובקלות. במתכונת של ממשל זמין אנו מקווים שניתן יהיה להעביר דרך האתר בעתיד רישומים לתערוכות ואף רישום המלטות.

על המלאכה טרחו, בהצלחה רבה, בן קרפל, מזכיר ההיל, וצוות אתר פט נט, ועל ההשקעה המרובה והתוצר המוצלח זה המקום לברכם.

 יש לזכור כי האתר עלה במתכונת הרצה ועדיין נדרשת עבודה רבה של עדכון, העלאת חומרים ועוד. צוות התאר ישמח לקבל משובים מכל אחד ואחת. ניתן להעביר תגובות באמצעות האתר עצמו באמצעות טופס משוב שהקישור אליו נמצא בבר התחתון משמאל באתר. כמו כן קיימת כבר כעת אפשרות להרשם באמצעות האתר לקבלת הודעות ועדכונים באמצעות הדואר האלקטרוני.


2 תגובות הוסף תגובה

בישיבת הנהלת ההתאחדות הישראלית לכלבנות מ-15 בפברואר התקבלו ההחלטות שלהלן: 1. הנהלת ההי"ל תגיש הצעות לתיקון תקנון ההי"ל בהתאם לדרישות רשם העמותות, על מנת שהתקנון יעמוד בדרישות חוק העמותות. כמו כן תציע ההנהלה לתקן את התקנון כך שיהיה מעתה אפשר לשלוח לחוגים הודעות במייל במקום בדואר רשום.

 2. הנהלת הי"ל תמליץ בפני האסיפה הכללית להקים חברה כלכלית. על פי דו"ח של רו"ח גרוס, חברה כלכלית תוכל לסייע בניהול אירועים גדולים, לרכוש מוצרים כגון מזון כלבים במרוכז ולמכור אותם לחברים במחיר אטרקטיבי וכן הלאה. רווחי החברה ישמשו לביצוע פעילויות נוספות בהי"ל. 

 3. ההנהלה דנה בהצעת התקציב לשנת 2009. בין היתר, במקום הוצאות לתערוכות של כ-645,000 ₪ בשנת 2008, יוקטנו ההוצאות לכדי 300,000 ₪, מול הכנסות של כ-500,000 ₪, בצורה שתבטיח שהתערוכות לא יפסידו כספים כפי שהיה בעבר. 

 4. מאזן ההי"ל לשנת 2008 יוגש לאישור האסיפה הכללית. מתוך כלל השנה, רק בארבעת החודשים האחרונים התקיימה פעילות תחת ההנהלה החדשה. 

 5. תוכנת ספר הגידול תעבור מ-DOS ל-WINDOWS. נכון להיום, כמה מחברי ההנהלה ישבו עם מתכנת ואיפיינו את המערכת המבוקשת. לאחר קבלת דו"ח המתכנת, יוחלט באיזו תוכנה להשתמש. הכוונה היא שמעתה כל פעולות ההי"ל יהיו ממוחשבות.

 6. משרדי ההי"ל יועברו כבר בחודש מארס למשכנם החדש באזור התעשייה של אור יהודה. המשרדים החדשים נגישים יותר למכוניות אם כי יש אליהם גם תחבורה ציבורית נאותה. גודל המשרדים 150 מ"ר ובכוונת ההנהלה ליצור בהם אולם לאסיפות כלליות של ההי"ל והחוגים, להרצאות ולשיעורי המדרשה לכלבנות. דברים אלו יחסכו כסף רב על שכירת אולמות. כמו כן יירכש ציוד חדש למשרדים, כולל שולחנות, כיסאות וציוד הקרנה.

 7. במדרשה לכלבנות ייפתח קורס בסיסי במאי. כמו כן צפויים להיפתח גם קורס כלבנות מתקדם ולראשונה קורס ניהול עמותות ותערוכות לפעילי החוגים.

 8. ההנהלה תציע לשנות את תקנון התערוכות כך שגם פרסום באינטרנט יהווה דרישה מספקת לקיום תערוכה. כן קיבלה ההנהלה החלטה פה אחד להפסיק לקיים תערוכות ומבחני שיפוט בחצרות של בתים פרטיים ולפרסם מראש את מועד ומיקום מבחני השיפוט. 

 9. בימים אלו ההנהלה בודקת מועמדים/ות לתפקיד מזכיר/ה נוסף. אחת הדרישות היא שליטה באנגלית לצורך תקשורת עם העולם. 

 10. הנהלת הי"ל תדאג לכרטיס טיסה לקראפט'ס לזוכה בתחרות הנוהג הצעיר שייצג אותנו בתערוכה הבריטית היוקרתית

 11. ב-25 בחודש מוזמנים ראשי החוגים והמועדונים למפגש עם הנהלת הי"ל על מנת לדון בנושאים שיוגשו לאסיפה הכללית. האסיפה הכללית תחולק לשני מועדים כדי שיהיה אפשר לדון ולקבל החלטות במגוון הנושאים שיעלו על סדר יומה.


2 תגובות הוסף תגובה

      1  2  3

הוסף למועדפים | www.petnet.co.il/blogs/IKCblog  :כתובת ישירה לבלוג  
 צור בלוג משלך
היומן האינטרנטי שלך - שתפו אותנו ואחרים בחויותיכם מעולם חיות המחמד. ואולי גם משהו מזויות הראיה של החיות?

עמוד פרטי לחיית המחמד כבר עשיתם?
חזרה למעלה לדף הבית שלח לחבר
למעלה דף הבית שלח לחבר גרסת הדפסה